Ощадбанк посів друге місце в рейтингу стійкості банків від порталу «Мінфін»

Протягом багатьох років Ощадбанк демонструє стабільну та ефективну діяльність, що регулярно підтверджуються провідними експертами банківського ринку.

Так, нещодавно Ощадбанк посів друге місце в рейтингу стійкості банків від порталу «Мінфін». Ранжування банків України базується на підставі комплексної оцінки їх стресостійкості та лояльності вкладників і відображає рівень привабливості депозитних продуктів. Рейтинг враховує найбільш важливі показники з відкритих джерел інформації, що впливають на вибір банку для вкладу. До нього включені банки перших трьох груп за класифікацією НБУ, а також невеликі банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд. грн.

З повною версією рейтингу можна ознайомитись на http://minfin.com.ua/banks/rating/.

Фінансовий портал «Мінфін» - джерело ділової інформації та спільнота споживачів фінансових послуг. Він висвітлює питання банків, фінансових ринків, бізнесу та економіки. Сайт працює з 2008 року.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

19.03.2013

інші пропозиції