«Сезони вдалих покупок. Весна» від Ощадбанку та компанії MasterCard

Стартує спільна акція Ощадбанку та компанії MasterCard «Сезони вдалих покупок. Весна».

Користуючись карткою MasterCard або Maestro Ощадбанку, клієнт крім зручного виду розрахунку отримає гарантовані знижки та бонуси від партнерів акції.

Відтак, 10% знижки від мережі магазинів SEALINE – лідера серед українських виробників білизни з бавовни – чекатимуть на держателів карток MasterCard або Maestro від Ощадбанку в період з 18 березня по 31 травня 2013 року.

Приємним сюрпризом для клієнтів банку будуть також 15% знижки на аксесуари від торговельної мережі «Фокстрот» – лідера ринку України з продажу електронної та побутової техніки.

Крім того, з першими промінчиками весняного сонця клієнтам Ощадбанку – держателям карток MasterCard або Maestro від Ощадбанку стануть у нагоді 5% знижки від найбільшої національної мережі магазинів оптики «Люксоптика», адже сонцезахисні окуляри – це незамінний аксесуар на початку теплої пори року. Скористатися знижкою можна в період з 01 квітня по 31 травня 2013 року.

Клієнти Ощадбанку, які скористаються картками MasterCard або Maestro для оплати за товари та послуги від партнерів акції, також можуть стати власниками одного з 30 сертифікатів на суму 500 грн. Цей сертифікат можна використати в мережі партнерів сезону:

торговельній мережі «Фокстрот»;

національній мережі «Люксоптика»;

мережі магазинів SEALINE;

Інтернет-магазині BODO.UA.

Подарункові сертифікати на 500 гривень будуть розіграні серед учасників акції 21 червня 2013 р.

Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Прес-служба Ощадбанку

18.03.2013

інші пропозиції