Визначено перших переможців акції «Золота осінь з карткою MasterCard від Ощадбанку»

06 серпня п.р. підбито підсумки першого місяця спільної акції Ощадбанку та компанії MasterCard «Золота осінь з карткою MasterCard від Ощадбанку», яка проводиться серед держателів пенсійних платіжних карток Debit MasterCard. 25 переможців з усіх областей країни виграли заохочувальні призи - сертифікати торговельної мережі COMFY на суму 500 гривень.

Решта учасників, які не виграли цього разу, мають шанс на перемогу в наступних етапах та гарантовано братимуть участь у розіграші трьох головних призів – путівок на санаторно-курортне лікування на двох осіб до Трускавця на сім днів у п’ятизірковому готелі.

Нагадуємо, що акція триває до 30 вересня п.р. Для участі в розіграші призів потрібно здійснити хоча б одну трансакцію в торговельно-сервісній мережі за допомогою пенсійної картки Debit MasterCard. Активне користування карткою в період з 01 липня по 30 вересня поточного року збільшує шанси на отримання як заохочувальних призів, так і одного з головних.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

15.08.2013

інші пропозиції