Нові партнери програми «Світ привілеїв» від компанії Visa Int. та Ощадбанку

Програма «Світ привілеїв» для держателів преміальних платіжних карток Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку надає можливість здійснювати покупки, приємно відпочивати та просто мати хороший настрій, адже її партнерами є найкращі магазини, ресторани, готелі, авіакомпанії, гольф-клуби, автосалони та ін.

До програми «Світ привілеїв» постійно долучаються нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних платіжних карток Visa Gold та Visa Platinum мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

«Budget Україна» – торгова марка Budget представлена в 128 країнах світу і є світовим лідером з оренди автомобілів і послуг водіїв.

Знижки на території України: 15% при оплаті картками Vіsa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку. Знижки на території країн Європи, Середнього Сходу та Африки (EMEA): 10% при оплаті картками Ощадбанку Vіsa Gold/Platinum.

Адреса: м. Київ, проспект Перемоги, 67-В.

«ВіДі Авеню» – перший в Україні дилерський центр Peugeot, виконаний відповідно до новітніх корпоративних стандартів.

Знижки:

для держателів карт Visa Gold від Ощадбанку – Welcome Card у подарунок – 3-5% на послуги сервісу, придбання запасних частин та аксесуарів;

для держателів карт Visa Platinum від Ощадбанку – Gold Card у подарунок – 5-10% на послуги сервісу, придбання запасних частин та аксесуарів.

Адреса: вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка.

«ВіДі СкайМоторз» – один із найбільших офіційних дилерських центрів Mazda в Київській області.

Знижки:

для держателів карток Visa Gold від Ощадбанку – Welcome Card у подарунок – 3-15% на послуги сервісу, придбання запасних частин та аксесуарів;
для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку – Gold Card у подарунок – 5-20% на послуги сервісу, придбання запасних частин та аксесуарів.

Адреса: вул. Велика Кільцева, 60-А, Софіївська Борщагівка.

Пекарня-кафе-кондитерська "Волконський".

Страви у «Волконському» виготовляються за найкращими рецептами французької, української та європейської кухні.

Знижка для держателів карток від Ощадбанку Visa Gold/Platinum становлять 10% при замовленні святкового торта, проведенні банкету, фуршету або кейтерингу.

Адреси тут.

Готель Citadel Inn Hotel&Resort. Зупинившись, у цьому готелі, клієнт відчує затишок класу 5-ти зірок, а також отримає незабутні враження від достойного відпочинку та сервісу.

Знижки:

для держателів карток Visa Gold від Ощадбанку – знижка 10% від стандартного тарифу на проживання, а також 5% – на послуги ресторану «Гармата»;

для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку– знижка 15% від стандартного тарифу на проживання та 7% на послуги ресторану "Гармата".

Адреса:м. Львів, вул. Грабовського, 11.

Ресторан «Канапа». Сім'я гастрономічних закладів Діми Борисова включає 7 ресторанів. Kожну страву в цих ресторанах готують з натуральних фермерських продуктів.

Знижки: При оплаті рахунку картою Visa Gold або Visa Platinum від Ощадбанку клієнт обирає подарунок з меню ресторану на суму 10% від рахунку.

Адреса: м. Київ, Андріївський узвіз, 19.

PIVBARBeer&Beef – ще один ресторан мережі Діми Борисова, перший в Україні чураско-бар.

При оплаті рахунку карткою від Ощадбанку Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку оберіть подарунок з меню ресторану на суму 10% від рахунку.

Адреса: м. Київ, Майдан Незалежності, ТРК Глобус, 2-га лінія.

Резиденція "Кримський Бриз" – ідеальна гармонія краєвидів, оригінального дизайну інтер'єрів і атмосфери справжньої гостинності.

Знижки на проживання:

для держателів карток Visa Gold від Ощадбанку – 7%;

для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку– 10%.

Адреса: АР Крим, м. Ялта, смт Паркове, Паркове шосе, 39.

Ресторан AlFaro. Ця назва з італійської перекладається як «біля маяка» і викликає спогади про південне сонце, аромат середземноморських трав і смачної їжі. Знижки: 10% держателям карток Visa Gold та Visa Platinum оформлених в АТ «Ощадбанк».

Адреса: м. Київ, Велика Васильківська, 49-а.

Ресторан мережі "Мирова Картка" LuckyPub

«LuckyPub» – демократичний паб у центрі Києва. Знижки: 10% для держателів карток Visa Gold та 15% для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку, оформлених в Ощадбанку.
Адреса: м. Київ, вул. Червоноармійська, 13.

Автентичний мексиканський ресторан TequilaBoom – куточок сонячної Мексики в самому центрі Донецька. Знижки:

для держателів карток Visa Gold від Ощадбанку – 10%;

для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку – 15%.

Адреса: м. Донецьк, бул. Пушкіна, 25.

Ювелірний дім Zarinaназваний за іменем загадкової скіфської цариці, яке означає «золото».

Знижки:

по картці Visa Gold від Ощадбанку 5%;

карток по картці Visa Platinum від Ощадбанку– 7%.

Адреси магазинів тут.

Усі пропозиції для держателів карток від Ощадбанку діють до 31 грудня 2013 п.р. Переглянути повний список партнерів програми «Світ привілеїв» та ознайомитись з їх пропозиціями можна, перейшовши за посиланнями:

http://visacemea.com/ru/gold/privileges/cemea_gp.jsp?superCategory=0 (для держателів карток Visa Gold від Ощадбанку)

та http://visacemea.com/ru/platinum/privileges/cemea_pp.jsp?superCategory=10 (для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку).

Клієнти Ощадбанку отримують вигідні пропозиції та найкращий сервіс.

Прес-служба Ощадбанку

09.08.2013

інші пропозиції