Нові захоплюючі подорожі по Україні від Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard

Ощадбанк і компанія MasterCard продовжують спільну акцію «Відкриваймо Україну разом з МasterCard! 2013».

Отримати приємні враження і добре відпочити можна не тільки за кордоном, а й в Україні. Відвідати мальовничі куточки нашої країни допоможуть Ощадбанк і MasterCard. Відтак, у клієнтів Ощадбанку - держателів платіжних карт MasterCard або Maestro є можливість стати учасниками цієї акції та виграти цікаві подорожі по Україні:

  •  у серпні 2013 року - «Парки Чернігівщини»;
  •  у вересні 2013 року - «Канів – серце Шевченківської України»;
  •  у жовтні 2013 року - «Загадковий Ніжин».

Для того, щоб стати учасником акції держателі картки MasterCard або Maestro мають розрахуватись за допомогою картки за будь-які покупки на суму від 50 гривень у будь-якому торговельно-сервісному підприємстві чи мережі Інтернет або здійснять трансакцію з отримання готівки в банкоматах або касі банку на суму не більше 200 гривень. Держателі платіжних карток MasterCard або Maestro візьмуть участь у розіграші тридцяти шести захоплюючих одноденних подорожей на двох по визначних місцях України. Період проведення акції – з 1 серпня по 31 жовтня 2013 року.

Чим більше розрахунків в торгово - сервісній мережі, тим більше шансів виграти подорож мальовничими куточками нашої країни. Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Прес-служба Ощадбанку

02.08.2013

інші пропозиції