Ощадбанк та MasterCard пропонують клієнтам можливість потрапити на всесвітньо відоме циркове шоу Cirque du Soleil

В Ощадбанку розпочинається акція "Тріумф фантазій разом із MasterCard та Ощадбанком”.

Можливість потрапити на вистави Cirque du Soleil випадає вкрай нечасто, адже Цирк Сонця (в перекладі з французької) по праву вважається одним із сучасних чудес світу і має дуже щільний гастрольний графік.

Вистава ALEGRIA Cirque du Soleil буде проходити в Києві з 20 по 30 червня 2013 року і обіцяє залишити глядачам незабутні враження своєю витонченістю та надзвичайністю.

Ощадбанк спільно із міжнародною платіжною системою MasterCard пропонує клієнтам взяти участь у новій акції та виграти квитки на шоу ALEGRIA Cirque du Soleil.

Для того щоб стати учасником акції, потрібно в період з 12 березня по 12 червня 2013 року оформити в Ощадбанку платіжну картку MasterCard Gold, MasterCard Platinum або MasterCard World Signia та розрахуватись нею за будь-яку покупку або послугу на суму від 100 гривень.

За підсумками трьох етапів розіграшу (15 квітня, 15 травня та 17 червня) буде визначено 30 переможців з числа клієнтів Ощадбанку. Кожен з них отримує по два білети першої категорії на виставу ALEGRIA Cirque du Soleil.

В Ощадбанку можна оформити платіжні картки MasterCard Gold, MasterCard Platinum та MasterCard World Signia у гривні, доларах США або євро. Якщо у клієнта вже є преміальна картка від Ощадбанку, для участі в акції можна оформити додаткову картку (до речі, перша додаткова картка до преміальних карток оформлюється Ощадбанком безкоштовно). На наступний день після здійснення новою карткою хоча б однієї операції з оплати товарів чи послуг у торговельно-сервісному підприємстві або мережі Інтернет на суму від 100 гривень клієнт Ощадбанку автоматично стає учасником акції. Слід зазначити, що чим раніше буде оформлено картку учасником акції, тим більше шансів стати переможцем, адже учасник акції братиме участь у всіх трьох етапах розіграшу.

Відтак, держателі преміальних карток від Ощадбанку можуть отримати не лише сучасний платіжний інструмент преміум-класу з додатковими бонусами та привілеями, але й можливість безкоштовно потрапити на шоу ALEGRIA Cirque du Soleil.

Назва вистави ALEGRIA перекладається як «тріумф». Отже, Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Прес-служба Ощадбанку

13.03.2013

інші пропозиції