Житомирське обласне управління Ощадбанку активно розширює мережу відділень

На виконання плану розвитку мережі установ АТ ”Ощадбанк” в області та з метою збільшення клієнтської бази Житомирським облуправлінням 25 лютого 2013 року було відкрито два нових відділення: №10005/082 в смт Миропіль Романівського району та №10005/083 в місті Бердичеві.

Нові установи мають сучасний дизайн та оснащені новітнім технічним обладнанням для надання широкого спектра банківських послуг. Завітавши до нових відділень Ощадбанку, клієнти матимуть можливість відкрити депозити в національній та іноземних валютах, оплатити комунальні послуги. Установи також здійснюють виплати зарплат, пенсій, соціальної допомоги, обслуговування пластикових карток, операції з обміну валют, грошові перекази та ін.

Робота нових відділень має забезпечити потреби місцевих жителів у банківському обслуговуванні та збільшити доходи банку.

У заходах з нагоди відкриття установ брали участь керівники районної та місцевих влад, бюджетних організацій. Відділення у Бердичеві відкривав заступник голови правління Ощадбанку Олександр Глущенко.

Гості побажали Ощадбанку і надалі збільшувати свою присутність у регіоні та розширювати клієнтську базу, адже співпраця з державним банком - це впевненість у завтрашньому дні.

Прес-служба Ощадбанку

07.03.2013

інші пропозиції