Відділення Ощадбанку сучасного зразка відкрило свої двері в місті Житомирі

У Житомирі розпочало роботу повністю реконструйоване ТВБВ І-А типу №10005/066.

Житомирським обласним управлінням Ощадбанку в рекордно стислі строки було проведено повну реконструкцію та перепланування приміщення установи банку з використанням елементів зонування операційного залу. Внаслідок цього значно збільшилася його площа, що дає змогу надавати клієнтам послуги за новим форматом.

Відтепер банківські спеціалісти мають можливість безпосередньо спілкуватись з клієнтами, що приємно дивує відвідувачів відділення. Якість обслуговування клієнтів однозначно підвищилась, адже вдалось якісно розмежувати клієнтопотік. Нове відділення має сучасний дизайн, виконаний у світлих тонах з елементами корпоративного стилю, нові зручні меблі. Установа оснащена новітнім обладнанням та засобами зв’язку, які дають змогу здійснювати першокласне обслуговування фізичних та юридичних осіб.

Велику роль в оформленні відділення відіграє наявність різноманітної рекламної продукції, що розміщена в доступних для клієнта місцях (буклети, листівки у спеціальних підставках, постери на стінах, рекламно-інформаційні книги тощо).

У перші дні роботи нового відділення до нього завітала велика кількість відвідувачів, зокрема голова управління НБУ в Житомирській області Олександр Гордійчук. Він висловив позитивне ставлення до нового обличчя установи Ощадбанку та побажав не зупинятися на досягнутому і подальшого процвітання.

Відвідав оновлене відділення і заступник голови правління Ощадбанку Олександр Глущенко. Він також був задоволений побаченим і зауважив, що Житомирському обласному управлінню вдалося в досить короткий термін повністю змінити не тільки зовнішній вигляд відділення, а й вийти на новий рівень роботи з клієнтами.

«Я впевнений, що такими маленькими, але дуже стрімкими кроками ми зможемо цілком видозмінити більшу частину наших відділень і перетворити їх на банківські установи найсучаснішого зразка. Розгалужена мережа відділень Ощадбанку - незаперечна його перевага. І сьогодні перед нами стоїть завдання якісно зміцнити її, перетворити наші відділення на банківські офіси, що відповідають найрізноманітнішим вимогам наших клієнтів», - відзначив Олександр Глущенко.

Клієнтам Ощадбанку прийшовся до вподоби не тільки сучасний дизайн установи, а й швидкість і зручність обслуговування, а також широкий спектр послуг, які вона надає.

Прес-служба Ощадбанку

11.03.2013

інші пропозиції