Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі таких карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard GoldSelective/Debit MasterCard Gold Selective та MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective, отримають додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

До програми MasterCard SELECTIVE долучилися нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

Ресторан «Ані» запрошує скуштувати найсмачніші страви вірменської. Адреса ресторану: м. Київ, вул. Червоноармійська, 72.

Ресторани «Тюбетейка на Печерську» та «Тюбетейка на Тарасівській» –привітні острівці Криму у Києві. Адреса ресторану: м. Київ, бул. Лесі Українки, 34а; м. Київ, вул. Тарасівська, 29.

Ресторан «Нірвана» –осередок затишку та спокою в центрі Києва. Адреса ресторану: м. Київ, бул. Лесі Українки, 28в.

Ресторан «Тандир» –свіже повітря та смачна кавказька кухня. Приготовані в тандирі страви роблять цей ресторан ідеальним місцем для відпочинку та ділових зустрічей. Адреса ресторану: Київська обл., смт. Козин, вул. Київська, 11д, 29 км Старообухівської траси.

Скористайтесь спокусливими знижками від кращих ресторанів Києва в розмірі 15% для держателів карток MasterCard Gold та 20% для держателів MasterCard Platinum.

Обладнати своє помешкання або робочий кабінет за останніми модними тенденціями кожен бажаючий зможе, завітавши до PavilionFlamant–салону елітних бельгійських меблів і декору, ексклюзивного представника бренда Flamant. Адреса салону: м. Київ, вул. Володимирська, 38.

Знижки для держателів карток MasterCardGold/Platinum становить 10% на товари та 5% на квіти.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard SELECTIVE, клієнт Ощадбанку занурюється в безмежний світ переваг та привілеїв.

Більш детальну інформацію щодо пропозицій та знижок, які надають партнери програми, можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html

17.07.2013

інші пропозиції