Поповнити електронні гаманці „ГлобалМані” можна відтепер і в Ощадбанку

Нещодавно користувачі платіжної системи „ГлобалМані” отримали можливість поповняти свої електронні гаманці, а також здійснювати обмін електронних грошей на гривню через понад 3100 установ Ощадбанку.

Електронні гроші є одиницями вартості, які приймаються як засіб платежу іншими ніж емітент особами і є грошовим зобов'язанням емітента. Одна одиниця електронних грошей дорівнює одній гривні. Електронні гроші можуть використовуватися клієнтом (фізичною особою) для оплати в системі "ГлобалМані" більш ніж 1,5 тис. різноманітних послуг, перелік яких на сайті системи постійно оновлюється (послуги мобільного зв’язку, Інтернет, комунальні послуги, а також перекази між електронними гаманцями фізичних осіб у ВНПС "ГлобалМані").

Емітентом електронних грошей ВНПС «ГлобалМані» є Ощадбанк. Починаючи з 2011 р. банком випущено в обіг 1 310 000 електронних грошей системи "ГлобалМані".

Зареєструвати електронний гаманець можна на сайті "ГлобалМані" (https://globalmoney.ua). Його поповнення здійснюється через сайт системи з карткового рахунку або через каси агентів з розповсюдження електронних грошей "ГлобалМані". Максимальна сума коштів в електронному гаманці клієнта може складати 8000 електронних грошей. Обмін електронних грошей зі свого електронного гаманця на готівкові кошти у гривні клієнт може здійснювати через каси установ Ощадбанку та агентів з розрахунків або через банкомати, використовуючи розрахункову картку «ГлобалМані».

 Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Платіжна система “ГлобалМані” пропонує зручні способи оплати за мобільний зв'язок, Інтернет, ТБ, комунальні та інші послуги з електронних гаманців або у мережі своїх агентів (понад 55 тисяч точок по всій Україні). Компанія першою в Україні випустила електронні гроші. Національний банк у квітні 2013 р. видав «ГлобалМані» ліцензію № 1 на здійснення грошових переказів без відкриття рахунків. Відкрити гаманець у системі може кожен користувач – без ідентифікації. Процедура відкриття гаманця займає кілька хвилин: https://my.globalmoney.ua/.

Прес-служба Ощадбанку 

15.07.2013

інші пропозиції