Нові захоплюючі подорожі Україною від Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard

Ощадбанк і компанія MasterCard вітають своїх клієнтів з початком весни і презентують спільну акцію «Відкриваймо Україну разом з МasterCard! 2013».

Кожний держатель картки MasterCard або Maestro від Ощадбанку, який розрахується за допомогою картки за будь-які покупки на суму від 50 гривень і більше одним чеком у будь-якому торговельно-сервісному підприємстві або мережі Інтернет або здійснить трансакцію з отримання готівки в банкоматах, терміналах самообслуговування, пунктах видачі готівки Ощадбанку чи інших кредитно-фінансових установ на суму не більше 200 гривень, візьме участь у розіграші тридцяти захоплюючих подорожей по Україні. Період проведення акції – з 1 березня по 31 жовтня 2013 року.

Відтак, Ощадбанк і MasterCard пропонують учасникам акції такі цікаві мандрівки, як «Сучасна древність Радомишля», «Бальзаківські місця, або Верхівнянський Лувр», «Парки Чернігівщини», «Канів – серце Шевченківської України», «Загадковий Ніжин».

Держателі карток MasterCard від Ощадбанку неодноразово вигравали подорожі минулого року. Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі і в новій акції.

З деталями акції «Відкривай Україну разом з MasterCard!2013» можна ознайомитись на сайті www.mastercard.com

Прес-служба Ощадбанку

28.02.2013

інші пропозиції