Ощадбанк – абсолютний лідер активності в українському медіапросторі

Ощадбанк впевнено утримує позицію абсолютного лідера активності за якісними та кількісними показниками в українських ЗМІ за підсумками 2012 року. Саме про такі висновки оголосила компанія NOKs fishes у своєму дослідницькому проекті "МедіаВершки".

Банк переміг у 13-ти номінаціях. Зокрема, його було нагороджено дипломами „За креативність у формуванні власної іміджевої стратегії у ЗМІ та як абсолютний Велетень та Естет загального медіарезонансу”, „За креативність у формуванні власної іміджевої стратегії у ЗМІ та як банк, що показав найбільше зростання кількісних та якісних показників медіарезонансу” та ін.

Мета проекту «МедіаВершки” - щорічне визначення в перших двох групах банків за розмірами активів згідно з класифікацією НБУ тих, хто найбільш творчо, креативно та результативно працює над створенням свого іміджу за допомогою медіаінструментів. Велетні медіарезонансу визначаються за кількістю згадувань досліджуваних банків в українських ЗМІ, зокрема в мережі Інтернет, друкованих виданнях, новинах інформаційних агентств, теле- та радіоефірі. Естети медіарезонансу визначаються за якісними параметрами представленості досліджуваних банків в українських ЗМІ на основі методики розрахунків компанії NOKs fishes. Комплексний показник якості резонансу рівномірно враховує три показники – лояльність ЗМІ до інформаційних приводів, насиченість інформаційного поля та ймовірність контакту аудиторії з інформаційними приводами. У свою чергу, ці показники враховують тональність (позитивну, нейтральну, негативну), суб’єктність (представленість банку як головної діючої особи), актуальність інформаційного приводу, тип ЗМІ, розмір публікації, наявність спікерів, відокремленість від згадувань інших банків тощо.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

28.02.2013

інші пропозиції