Депозитний портфель фізичних осіб Ощадбанку досяг 31 млрд. грн.

З початку 2013 року депозитний портфель фізичних осіб в Ощадбанку зріс більш ніж на 1,8 млрд. грн. і досяг 31 млрд. грн. Обсяг залучених банком коштів фізичних осіб на строкові депозити збільшився на 1,2 млрд. грн. та склав 20 млрд. грн.

«Вдалий початок року є закономірним результатом ефективної діяльності банку і активної реалізації роздрібної стратегії», - вважає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн. - Ми не пропонуємо надприбуткових депозитів. Перш за все, вкладники очікують і отримують від Ощадбанку надійність і стабільність. Ми дорожимо своєю репутацією і довірою з боку наших клієнтів, тому не можемо дозволити собі навіть мінімальний ризик”, - зауважив банкір.

Сьогодні Ощадбанк є одним із найнадійніших банків України. Саме за цим критерієм він продовжує утримувати перше місце в традиційному рейтингу Інтернет-видання «Реальна економіка». Наприкінці минулого року Ощадбанк очолив рейтинг тридцяти найнадійніших українських банків за результатами дослідження журналу „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. В Україні тільки Ощадбанк має унікальний привілей, який полягає у стовідсотковій державної гарантії збереження вкладів фізичних осіб. Це означає, що гарантія держави поширюється на всю суму вкладу незалежно від його розміру.

Ощадбанк пропонує максимально гнучкі та вигідні види депозитів, адаптовані під найрізноманітніші потреби клієнтів. Серед депозитних програм найбільшим попитом користуються строкові вклади „Депозитний”, „Строковий пенсійний” та „Комбінований”. Більш детально ознайомитись з умовами вкладів можна на офіційній сторінці банку в Інтернеті: http://www.oschadbank.ua/ua/private/deposits/compare.php.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

27.02.2013

інші пропозиції