Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримують привілеї та знижки від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – це унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі таких карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective, MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective та MasterCard World Signia, отримують додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

Особливість цієї програми полягає в тому, що до неї постійно долучаються нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

– лісовий пивний клуб «Партизан», який стане справжньою знахідкою для любителів відпочинку на свіжому повітрі. У меню закладу – найапетитніші страви української, європейської та узбецької кухні. Розташований заклад за адресою: Київська обл., Обухівський р-н, с. Романків, Новообухівська траса;

– бельгійське пивне кафе Belle-Vue, де відвідувачі зможуть зануритися в розкішну обстановку 30-х років минулого століття та відпочити за кухлем чудового бельгійського пива. Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 7;

– бельгійське пивне кафе Le Cosmopolite – один із найкращих бельгійських ресторанів. Він приваблює клієнтів елегантною обстановкою та затишною атмосферою. Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 47;

– Beck’s Beerloft і «7 самураїв». Пивне кафе Beck’s розташовано разом із суші-баром. Завдяки унікальному подвійному формату гості отримують удвічі більше вражень (http://peesboyclub.com.ua/ru/restaurants/).

Знижки від нових партнерів становлять:

- для держателів карток MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective – 10%;

- для держателів карток MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective та MasterCard World Signia – 15%.

Новим учасником програми також є Fairmont Grand Hotel Kyiv. Це новий готель мережі Fairmont Hotels & Resorts, покликаний дарувати гостям незабутні враження, винятковий комфорт і неперевершений сервіс. За картками MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective, MasterCard Platinum Selective/ Debit MasterCard Platinum Selective та MasterCard World Signia держателі отримають постійну дисконтну картку на знижки в ресторанах і барах готелю (для нових відвідувачів), ранній заїзд і пізній виїзд (за наявності вільних номерів), підвищення категорії номера (за наявності вільних номерів), фотосесію і подарунок для молодят при замовленні весілля. Готель розміщений за адресою; м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1 (www.fairmont.com/kyiv).

Знижки від партнерів програми MasterCard Selective діють до 1 квітня 2014 року.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard Selective, клієнт Ощадбанку занурюється у безмежний світ переваг і привілеїв. Тільки найкращі і найвигідніші пропозиції для клієнтів Ощадбанку.

Більше інформації щодо пропозицій та знижок, які надають партнери програми, можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

Прес-служба Ощадбанку

26.02.2013

інші пропозиції