Клієнт Ощадбанку виграв подорож до Рима

Завершився останній, третій етап акції „Відкривай Європу з карткою MasterCard від Ощадбанку", який визначив її щасливого переможця. Ним став клієнт Вінницького обласного управління Ощадбанку – держатель платіжної картки MasterCard, якому пощастило виграти захоплюючу мандрівку до Рима.

Спільна акція Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard проводилася з 1 серпня по 31 січня 2012 року. За її умовами держателі платіжних карток MasterCard або Maestro від Ощадбанку, які в зазначений період використали свої платіжні картки як засіб безготівкового розрахунку для оплати товарів та послуг на суму від 100 гривень по всій території України, мали можливість виграти одну з трьох дводенних подорожей на двох до мальовничих міст Європи. Зокрема, переможці двох попередніх етапів акції вже здійснили захоплюючі подорожі до Праги та Будапешту.

У 2013 році на держателів платіжних карток MasterCard/Maestro від Ощадбанку чекають не менш цікаві акції та численні подарунки.

Детальні умови діючих акцій можна дізнатися на сайті банку http://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/action/.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

21.02.2013

інші пропозиції