Ощадбанк - незмінний лідер рейтингу надійності депозитів у 2012 році

Завдяки ефективній діяльності та довірі з боку вкладників Ощадбанк на початок 2013 року залишається лідером традиційного рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка».

Саме Ощадбанк продемонструваву другому півріччі 2012 року найкращі результати за всіма факторами надійності серед основних гравців депозитного ринку. Аналітики "Реальної економіки" відзначили особливий статус банку, який ґрунтується на прив’язці до державного бюджету та урядових зобов’язань, що позитивно впливає на капіталізацію, ліквідність, довіру вкладників та інші параметри надійності.

Рейтинг надійності депозитів є відображенням найважливіших факторів привабливості банків, розрахованих на основі відкритої інформації. До рейтингової таблиці "Реальної економіки" увійшов 31 найбільший банк першої та другої груп за класифікацією НБУ. При підготовці методики укладання рейтингу до уваги бралися 10 факторів, які визначають привабливість банків з точки зору вкладників. Серед них довгостроковий приплив або відплив депозитів, відповідність капіталу активам, ліквідність, рівень іноземної чи державної підтримки, ефективність діяльності банку, рівень боргового навантаження, приріст або зменшення власного капіталу тощо.

З повною версією дослідження можна ознайомитись на сайті http://real-economy.com.ua/publication/ratings/34122.html

Прес-служба Ощадбанку

19.02.2013

інші пропозиції