Клієнти Ощадбанку – переможці першого розіграшу акції «Сплачуйте з Visa - вигравайте з Visa!»

Клієнтам Ощадбанку вкотре посміхається удача - п’ять держателів карток Visa від Ощадбанку виграли сертифікати на суму 1000 гривень для розрахунку в мережі магазинів „Фуршет”.

Клієнти Луганського, Сумського, Івано-Франківського і Миколаївського облуправлінь Ощадбанку стали переможцями першого етапу національної кампанії, яка поєднує два масштабні заходи: «Сплачуйте з Visa - вигравайте з Visa!» та «Економ разом з «Фуршет» та Visa!».

Нагадуємо, що взяти участь в акціях національної кампанії можуть всі клієнти Ощадбанку, які є держателями платіжних карток Visa. Для того щоб стати учасником розіграшу призів, потрібно в період до 31 травня 2013 року розраховуватись карткою Visa за товари та послуги в будь-якій торговельно-сервісній мережі чи мережі Інтернет (включаючи поповнення рахунків номерів мобільних телефонів та сплату комунальних платежів). Щоб отримати шанс на виграш сертифікатів на 1000 гривень або путівок на курорти Європи, учаснику акції достатньо лише один раз розрахуватись на будь-яку суму за допомогою картки Visa від Ощадбанку.

Розіграші двохсот сертифікатів та шести чудових літніх подорожей до Чорногорії та Хорватії проходитимуть 12 квітня та 13 червня 2013 року. Крім того, на всіх учасників акції «Економ разом з «Фуршет» та Visa!» до 31 травня 2013 року чекає гарантована знижка - 4% при оплаті карткою Visa покупок у торговельній мережі «Фуршет».

Користування платіжною карткою при розрахунках за будь-які товари підвищує шанси учасника акції на виграш.

Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Прес-служба Ощадбанку

15.02.2013

інші пропозиції