Депозити в Ощадбанку залишаються найбільш надійними

Ощадбанк продовжує утримувати найвищу позицію в рейтингу Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI) http://fudi.finance.ua/ua/, за яким його депозити є найбільш надійними.

Найвищий рейтинг «А» присвоюється тим із українських банків, які мають найвищу надійність і низьку чутливість до несприятливих зовнішніх чинників.

У списку FUDI на сьогодні представлена 31 банківська установа. На ці банки припадає близько 60% всіх депозитів фізичних осіб. Згідно з методологією показники надійності банків оновлюються щоквартально або частіше - у разі наявності підстав для позачергового перегляду.

Перший Український Депозитний Індекс (FUDI) - спільний проект фінансового порталу Finance.ua та Українського кредитно-рейтингового агентства (UCRA). Індекс FUDI розроблений для надання допомоги вкладникам у виборі фінансової установи. Він допомагає порівняти між собою українські банки і, навіть не маючи достатнього рівня знань у фінансовій сфері, обрати установу за найбільш оптимальним поєднанням критеріїв - надійності банку та прибутковості депозиту.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Згідно з рейтингом Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI) депозити Ощадбанку мають найкращу надійність. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, переможцем щорічного конкурсу UKRAINIAN BANKER AWARDS-2012 від „Інвестгазети” у номінації «Соціально орієнтований банк». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

11.02.2013

інші пропозиції