Незвичайні подарунки до дня закоханих можна придбати в Ощадбанку

Наближається одне з найприємніших і найніжніших свят – День святого Валентина. Зазвичай у цей день усі закохані радують своїх половинок приємними сюрпризами і подарунками. Для тих, хто бажає зробити близькій людині незвичайний і пам’ятний презент, Ощадбанк пропонує монети, присвячені світлому почуттю – коханню.

Монета «Насіння любові» сповнена символізму, адже камінь «Swarovski» у ній схожий на маленьку насінину, з якої проростають квіти. Як квітка зароджується з насінини, так і любов зароджується з ледь помітного погляду. Ця монета має ще одну особливість: її футляр складається з двох частин, одна з яких – дзеркальна. Якщо прикласти до неї монету, то завдяки відображенню утвориться серце з двох половинок.

  Технічні характеристики монети:

номінал – 5 доларів, проба – 999, маса – 15,55 г.

 Позитивні і теплі емоції принесе близьким монета «Ангел кохання», адже на її реверсі  розміщене голографічне зображення Амура – римського бога любові. У грецьких міфах його звали Еросом. Незважаючи на дитячу зовнішність, він один з найдавніших, найбільш благородних і найсильніших богів давньої Греції. Саме Амур запалив вогонь любові між богинею землі і богом неба, завдяки чому з'єдналися небо і земля. Греки вірили, що золоті стріли Амура, потрапляючи в серце людини чи навіть бога, запалюють любов.  Недаремно, коли між людьми виникає справжнє чисте почуття, говорять, що їх вразили стріли Амура.

  

Технічні характеристики монети:

номінал - 1000 франків, проба 925, маса - 25 г.

 Справжнім виявом щирості почуттів може стати кольорова монета «Голуби кохання» з частковою позолотою та каменями «Swarovski». Пара голубів, які зображені на ній, є символами вічного кохання. Серед цих птахів є види, представники яких зберігають виняткову вірність один одному все життя. У багатьох культурах голуби символізують гармонійні відносини між чоловіком та жінкою, а голубка є символом вірної дружини.  Вислів «воркують як голубки» говорить сам за себе.

 


Технічні характеристики монети:

номінал - 5 доларів, проба – 999, маса – 31,1 г.

  

Ці символи вірності прикрашають собою і реверс срібної монети «Мир та Любов». Майстерно викарбуване зображення голубів, які летять один до одного, переливається різними кольорами у промінчиках сонця.

 

  


Технічні характеристики монети:

номінал - 5 доларів, проба – 925, маса – 25 г.

  Розповісти про світлі почуття допоможе срібна монета «Моє серце летить до тебе». Ця монета - досить незвичної форми: вона виконана у вигляді серця. Її реверс також прикрашає об’ємне зображення сердечка з крильцями, яке наче летить до об’єкта своїх мрій.

 

Технічні характеристики монети:

номінал - 2 долари, проба – 999, маса – 15,55 г.

  

З асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк, можна ознайомитись на офіційній сторінці в мережі Інтернет: http://www.oschadbank.ua/ua/private/metals_coins/coins/.

 

Прес-служба Ощадбанку


07.02.2013

інші пропозиції