Мережа магазинів „Технополіс” долучилась до програми «Знижки за Національною карткою» від Ощадбанку та його партнерів

Ощадбанк розпочав співпрацю з ТОВ „Технополіс-1” щодо надання знижок держателям Національної картки в мережі магазинів «Технополіс».

Так, у мережі магазинів «Технополіс», яка налічує 65 магазинів у 36 містах України, відтепер при розрахунку за покупку техніки за допомогою Національної картки від Ощадбанку її держатель  може отримати знижку від «Технополіс» в розмірі:

 

4% - на мобільні телефони, фото- та комп’ютерну техніку;

8% - на аудіо- та відеотехніку;

12% - на побутову техніку;

16% - на супутні товари та аксесуари;

20% - на сервіси та послуги. 

 

Зазначені розміри знижок діятимуть для держателів Національних карток в мережі «Технополіс» до 27 березня 2013 року. Надалі розміри знижок можуть змінюватись, тому держателям карток бажано слідкувати за змінами у відповідному розділі на сайті Ощадбанку http://www.oschadbank.ua/ua/corporate/acquiring/discount/.

Отже, Національна картка використовується не тільки як платіжний засіб, а й як дисконтна картка в розгалуженій мережі торговельно-сервісних підприємств. Сьогодні крім магазинів „Технополіс” розрахуватися Національною карткою та отримати знижку можна у понад 770 торгових точках в усіх регіонах країни. Перелік цих точок включає продуктові гіпермаркети та магазини, аптеки, магазини одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дому тощо.  Поповнити Національну картку можна в будь-якому відділенні Ощадбанку. Крім цього, Національна картка може використовуватися для отримання пенсії. Ще одна зручна для клієнтів особливість Національної картки полягає в тому, що термін її дії становить 3 роки, тобто переоформляти картку щороку не потрібно.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Згідно з рейтингом Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI) депозити Ощадбанку мають найкращу надійність. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Кореспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital та переможцем щорічного конкурсу UKRAINIAN BANKER AWARDS-2012 від „Інвестгазети” у номінації «Соціально орієнтований банк». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

«Технополіс» – мережа магазинів цифрової і побутової техніки в Україні. Компанія заснована в травні 2003 року, коли відкрився перший на той момент в Україні магазин побутової техніки у форматі гіпермаркету. Станом на 1 січня 2013 року «Технополіс» налічує 65 магазинів в 36 містах країни. Загальна площа магазинів – понад 100 000 кв. м. Загальний обсяг продажів в 2011 році – близько 2,1 млрд грн. У компанії працює більше 3000 співробітників.


Прес-служба Ощадбанку

08.02.2013

інші пропозиції