Клієнти Ощадбанку виграли білети на виставу ALEGRIA всесвітньо відомого Cirque du Soleil

Держателі платіжних карток Ощадбанку вкотре зможуть переконатись в тому, що користуватись картками Ощадбанку для оплати своїх покупок не тільки зручно, але й вигідно.

Так, за підсумками акції «Тріумф фантазій разом із MasterCard та Ощадбанком», яка проходила в банку в період з 12 березня по 12 червня цього року, визначено 30 переможців за ексклюзивною акцією Ощадбанку та 12 переможців – за загальноукраїнською акцією MasterCard, у якій клієнти Ощадбанку також брали участь. Отже, 42 клієнти банку виграли по два квитки на унікальну виставу ALEGRIA всесвітньо відомого Cirque du Soleil.

Можливість потрапити на вистави Cirque du Soleil, особливо в Україні, випадає нечасто, адже Цирк Сонця по праву вважається одним із сучасних чудес світу і має дуже щільний гастрольний графік. Клієнти Ощадбанку, які стали переможцями розіграшу, мають можливість насолодитися виставою вже з 20 червня.

Ощадбанк постійно проводить акції для своїх клієнтів за участю та сприяння міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. Завдяки цьому держателі платіжних карток Ощадбанку, розраховуючись карткою за товари та послуги в Україні та за кордоном у магазинах або в мережі Інтернет, мають гарні шанси виграти цінні призи та отримати знижки.

На сьогодні держателі платіжних карток від Ощадбанку мають можливість взяти участь у таких акціях:

· «Відкривай Україну разом з MasterCard», яка триватиме до листопада 2013 р. Призами для переможців стануть захоплюючі подорожі містами України. Деталі тут.

· „Шопінг у Парижі зі знижками від MasterCard”, яка триватиме до лютого 2014 р. Держателям преміальних карток MasterCard від Ощадбанку стануть до вподоби пропозиції від легендарного паризького шопінг-центру Printemps Women's Store. Деталі тут.

· Сезонна пропозиція – десерт у подарунок від ресторанів мережі «Мировая Карта» для держателів преміальних карток MasterCard від Ощадбанку. Пропозиція діє до кінця літа. Деталі тут.

· "Насолоджуйся світом привілеїв разом з Visa" - акція для клієнтів, які бажають оформити преміальну картку Visa Gold/Platinum від Ощадбанку. При оформлення преміальної картки в Ощадбанку клієнт гарантовано отримує 4 сертифікати на знижки. Розмір знижок і магазини, де ними можна скористатися, вказані на сертифікатах. Пропозиція діє до кінця вересня 2013 р. Деталі тут.

· "Ульотні знижки з картами Visa Gold/Platinum" – акційна програма, розроблена спільно з компанією МАУ, за якою клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток Visa Gold/Platinum при розрахунку карткою за квитки гарантовано отримують знижки. Акція триває до кінця 2013 р. Деталі тут.

Ощадбанк спільно з міжнародними платіжними системами постійно пропонує своїм клієнтам винятково цікаві пропозиції – спеціальні знижки при розрахунку картками від Ощадбанку в Україні та за кордоном від клуба MasterCard Selective або „Світ привілеїв Visa для карток Gold і Platinum”.

Прес-служба Ощадбанку

 

17.06.2013

інші пропозиції