Ощадбанк пропонує мікрокредити для підприємців у всіх областях України

Підприємці Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей зможуть отримати мікрокредити від Ощадбанку в рамках програми підтримки підприємництва «Будуй своє». Відтепер цей продукт, розроблений за допомогою  Німецького-українського фонду та Франкфуртської школи фінансів і менеджменту за сприяння стратегічного партнера Ощадбанку – Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), пропонується у відділеннях Ощадбанку в усіх областях України.

В рамках програми мікрокредитування Ощадбанк надав 380 мікрокредитів на загальну суму 100 млн грн. Банк приймає заявки від мікропозичальників на отримання фінансової підтримки для розвитку різноманітних напрямів бізнесу – від виробництва спецодягу та весільних суконь до вегетаріанських кафе.

«Сфокусованість Ощаду на послугах для підприємців – стратегічний напрям діяльності в рамках реалізації його стратегії, закріпленої в Меморандумі між ЄБРР,  Міністерством фінансів України та банком. Ми продовжуємо диверсифікацію свого кредитного портфеля, пропонуючи вигідні продукти для малого бізнесу у співпраці з урядом, місцевими органами влади та міжнародними партнерами», – зазначила Наталія Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Мікрокредитування підприємців є частиною комплексної програми підтримки малого бізнесу Ощадбанку «Будуй своє». Це прості кредити до 5 млн грн. із швидким прийняттям рішення, лояльним підходом до застави і спрощеним пакетом документів. Половину всіх мікрокредитів (до 5 млн грн.) видано підприємцям у населених пунктах із населенням до 50 тисяч осіб.

Детальніше про програму – на https://buduysvoe.com/

 Прес-служба Ощадбанку

15.11.2018

інші пропозиції