200 автокредитів щомісяця – новий рекорд Ощадбанку

У жовтні Ощадбанк вийшов на рекордний рівень видачі автокредитів – до 200 кредитів на місяць. З початку 2018 року клієнти отримали в Ощаді понад 1300 кредитів на придбання автомобілів на загальну суму 700 млн. грн. – у п’ять разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. На ринку автокредитування банк посідає 4 місце. У 2018 році його частка досягла 14%, збільшившись з початку року на 10%.  

Найбільш популярні  марки автомобілів, що придбаваються у кредит, – Renault, Toyota, KIA, HYUNDAI, Audi, BMW. Особливою популярністю авкторедити користуються у клієнтів преміального сегмента. Так, за обсягами продажу в кредит Mercedes-Benz Ощадбанк є лідером серед інших українських банків з найбільшою часткою кредитів.

«Щомісяця ми нарощуємо темпи видачі автокредитів. Якщо в січні ми видавали до 40 кредитів, то в жовтні – вже майже 200. Переваги наших програм, які було оновлено на початку року, оцінили не лише клієнти, а й експерти ринку. Нещодавно одразу дві флагманські програми автокредитування – «Ощад драйв» та «Легкий кредит» – визнано найкращими в рамках Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг», – зазначила Валерія Малахова, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку.

 Ощадбанк пропонує спеціальні умови за партнерськими програмами кредитування з лідерами українського автомобільного ринку: 

корпорація «Укравто» – 400 дилерських центрів, більше 20 автомобільних брендів; 

компанія «Богдан-Авто Холдинг» – 21 дилерський центр у 17 областях України, 11 брендів авто; 

компанія «ВіДі Груп» – мультибрендове автомобільне місто, що включає 18 автосалонів у Київській та  Одеській областях із більш ніж 20 брендами автомобілів; 

компанія «Єврокар» (SKODA) – 28 дилерських центрів у 15 областях України; 

компанія «АІС» – 34 дилерських центри, більше 400 моделей автомобілів, 16 брендів. 

Отримати консультацію менеджера щодо умов автокредитування від Ощадбанку можливо на  https://www.oschadbank.ua/avto/

Прес-служба Ощадбанку

14.11.2018

інші пропозиції