Mastercard і Ощадбанк створять безготівкову інфраструктуру на ринку «Столичний»

Вже цієї осені найбільший продуктовий ринок країни стане територією cashless-платежів

Компанія Mastercard, Ощадбанк і ринок «Столичний» підписали Меморандум про співпрацю з метою впровадження безготівкової інфраструктури та популяризації cashless-платежів на території ринку. Зокрема, в рамках співпраці планується встановлення POS-терміналів для безготівкових розрахунків банківськими картками та NFC-пристроями, а також впровадження технології для розрахунку за допомогою QR-коду. Ініціатором проекту виступила компанія Mastercard, генеральним партнером та банком-еквайром став Ощадбанк.   

Оптовий ринок «Столичний» є найбільшим продуктовим ринком в Україні загальною площею 37 га, де щорічно реалізовують товари більше 3000 торговців. Щороку його відвідують понад 3 млн покупців, а річний товарообіг у грошовому еквіваленті становить понад 3 млрд грн.


«Mastercard має багаторічний досвід з реалізації cashless-проектів та впровадження інноваційних рішень в рамках концепції smart city, у результаті яких стали можливими безготівкові оплати у громадському транспорті, на стадіоні, виставковому центрі та на об’єктах розважальної інфраструктури, на музичних і кінофестивалях. Такі проекти сприяють формуванню безготівкового стилю життя та розвитку фінансової включеності населення. Ми переконані, що створення безготівкової інфраструктури на одному з найбільших оптових ринків України стане ще одним важливим кроком на шляху до розвитку безготівки та середнього й малого бізнесу в країні, адже ще більше торговців зможуть запропонувати зручний та безпечний безготівковий спосіб оплат своїм клієнтам», — відзначила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні.

«Україна має стійкий тренд щодо постійного зростання частки безготівкових розрахунків. Це означає, що українці дедалі частіше обирають для оплати платіжні картки та смартфони. Відтак, ми в Ощадбанку бачимо своє завдання як лідера ринку продовжувати надавати людям якомога більше можливостей для доступних і зручних розрахунків. У 2018 році наші спільні з Mastercard еквайрингові проекти відзначаються новим рівнем складності, масштабністю, комплексним підходом та розширенням сфери їх впровадження. Зокрема, створення безготівкової інфраструктури на ринку «Столичний» стане одним  з наймасштабніших у країні cashless-проектів у сфері торгівлі», — зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Старт проекту заплановано на початок жовтня. В рамках співпраці, крім забезпечення платіжними терміналами торговців «Столичного» та впровадження безготівкової оплати QR-кодами при заїзді авто та розрахунках за покупки, Ощадбанк планує відкрити цілодобове банківське відділення самообслуговування на території ринку та впровадити інші банківські сервіси. 

Ринок Столичний (1).jpg  

###

Про Mastercard

Mastercard  (NYSE: MA),  www.Mastercard.com — міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою у світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність, таку, як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за нами в соціальній мережі Твіттер @MastercardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Про Ощадбанк

Ощадбанк — провідний український банк із найбільш розгалуженою мережею установ. Працює у всіх фінансових секторах. На ринку еквайрингу посідає друге місце в Україні. Партнери банку – найбільші вітчизняні та світові бренди: МакДональдз в Україні,  «Нова пошта», «Ашан», «АТБ», «Еко маркет», EVA, DHL Express Україна. Серед реалізованих cashless-проектів — безготівкові оплати в київському метрополітені, швидкісному трамваї, фунікулері, транспорті Тернополя, Житомира, трамваях Львова, автобусах Мукачева, НСК «Олімпійський», cashless на музичному фестивалі Atlas Weekend, а також можливість використання смартфону як платіжного засобу завдяки платіжним додаткам Apple Pay, Google PAY та Ощад PAY.

Про ринок «Столичний»

Ринок «Столичний» — сучасний професійний ринок свіжих продуктів. Ринок є універсальним оптовим ринком, що працює у сегментах: «Овочі та фрукти», «Риба», «М’ясо», «М’ясопродукти», «Молокопродукти» та «Бакалія». Ринок «Столичний» є основним місцем закупівлі свіжих продуктів для ресторанів та кафе, торговців роздрібних ринків, магазинів біля дому Київського регіону та регіональних оптових компаній. Крім оптових компаній, ринок «Столичний» є популярним місцем закупки заощадливого роздрібного покупця. Біля 240 тисяч сімей регулярно скуповуються на ринку «Столичний».

28.09.2018

інші пропозиції