Ощадбанк запустив оплату комунальних платежів в «Ощад 24/7» для харків’ян та мешканців Харківської області

Харків’яни та мешканці Харківської області можуть оплачувати без комісії комунальні послуги у веб- та мобільному банкінгу «Ощад 24/7».

Для здійснення оплати достатньо мати будь-яку платіжну картку Ощадбанку та зареєструватись у веб- та мобільному банкінгу «Ощад 24/7». В розділі «Комунальні послуги для Харкова» доступні рахунки та квитанції комунальних компаній Харківської області за особовим ідентифікатором клієнта. З метою своєчасної оплати можна створити підписку на виставлені рахунки. Це дає можливість отримувати інформацію про нові рахунки, для оплати яких потрібно лише підтвердження.

Операції в системі захищено за допомогою підтвердження SMS-кодом/відбитком пальця чи скануванням обличчя. Всі квитанції містять печатку банку. Їх можна роздруковувати або зберігати як pdf-файли.

«Оплата комунальних послуг онлайн – економія часу клієнта. Не потрібно стояти в черзі до каси або терміналу. Здійснити оплату комуналки онлайн можливо за лічені хвилини», – зазначив Володимир Москаленко, директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку. 

Нагадуємо, сплачувати за комунальні послуги онлайн без комісії усі клієнти Ощадбанку можуть у меню «Платежі на довільні реквізити» в «Ощад 24/7», а мешканці Києва, Одеси, Львова та Харкова ще у комунальному додатку для цих міст.

Прес-служба Ощадбанку

21.09.2018

інші пропозиції