Підприємці отримали в Ощадбанку 75 млн грн мікрокредитів на розвиток власної справи

З моменту старту в Ощадбанку програми мікрокредитування 250 підприємців отримали мікрокредити для започаткування або розвитку власної справи. Загальна сума фінансування становить понад 75 млн грн. Такими є перші підсумки реалізації програми в 12 областях України. До кінця року отримати мікрокредит буде можливо в будь-якій області країни. Наразі мікрофінансування від Ощадбанку користується найбільшою популярністю в Чернівецькій, Львівській та Житомирській областях.

Ще 1500 підприємців подали заявки на отримання фінансової підтримки для розвитку різноманітних напрямів бізнесу – від виробництва спецодягу та весільних суконь до відкриття вегетаріанських кафе.

«На відміну від інших банків Ощад готовий кредитувати мікропозичальників. Для них ми створили принципово новий продукт з лояльними умовами отримання фінансування. За невеликий час дії програми маємо успішні кейси втілення в життя цікавих і корисних для економіки країни бізнес-ідей. До кінця 2018 року заплановано масштабувати мікрокредитування по всій країні», – зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Наталія Буткова-Вітвіцька.

Мікрокредитування підприємців є частиною комплексної програми підтримки малого бізнесу Ощадбанку «Будуй своє». Це прості кредити до 5 млн. грн. з швидким прийняттям рішення – до 5 днів, лояльним підходом до застави і спрощеним пакетом документів.

Запуск програми «Будуй своє» – черговий етап реалізації стратегії Ощадбанку, закріпленої в Меморандумі між ЄБРР,  Міністерством фінансів України та банком, який передбачає більшу сфокусованість фінансової установи на послугах для підприємців. Програма складається з чотирьох блоків: «Стартуй легко», «Будуй своє зручно», «Вчись та розвивайся» та «Отримай фінансову підтримку».

З початку 2018 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку зріс більш ніж на 1 млрд. грн. і становить понад 3,6 млрд грн.

Детальніше про програму – на https://buduysvoe.com/

Прес-служба Ощадбанку

06.09.2018

інші пропозиції