Ощадбанк допомагає відкривати Сімейні кімнати в українських лікарнях

1 червня в Україні стартувала щорічна благодійна програма від МакДональдз, яка збирає кошти для відкриття Сімейних кімнат у київському ОХМАТДИТі. Сімейні кімнати - це місце, де батьки і родичі дитини-пацієнта можуть перепочити, набратися сил, приділити час спілкуванню та грі з дитиною. Перебування в Сімейних кімнатах є безкоштовним.

Ощадбанк реалізував приймання благодійних внесків на сайті Фундації Дім Рональда МакДональда. Крім цього, банк забезпечує торговельну мережу МакДональдз в Україні POS-терміналами для оплати замовлень картками  міжнародних платіжних систем Visa Ιnc, Μasterсard Worldwide та Національної платіжної системи «ПРОСТІР». Також можна  швидко сплатити  безконтактними  картками Mastercard Contactless та Visa payWave, смартфонами на базі операційних систем iOS та Android, іншими форм-факторами (стікерами, годинниками, NFC-кільцями).

Програма триватиме в закладах МакДональдз протягом місяця – з 1 по 30 червня. Допомогти може кожен. Для цього потрібно (на вибір):

1. Придбати в закладах МакДональдз паперові долоньки або інші сувеніри програми.

2. Придбати будь-яку продукцію в МакДональдз за допомогою картки Masterсard. 2 гривні з кожного замовлення, зробленого в закладах МакДональдз та оплаченого карткою Masterсard, буде перераховано на благодійність.

3.  Зробити внесок онлайн на сайті фундації «Дім Рональда МакДональда».

 

Долучайтесь до благодійної програми, купуйте сувеніри та робіть благодійні внески на сайті Фундації разом з Ощадбанком!

01.06.2018

інші пропозиції