Львівська ОДА та Ощадбанк співпрацюватимуть у напрямі розвитку підприємництва

Днями у Львові відбувся Міжнародний економічний форум, під час якого Львівська обласна державна адміністрація та Ощадбанк підписали меморандум про співпрацю. Його основна мета – сприяння розвитку підприємництва в області.

Львов2.jpg

В рамках форуму заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич презентував програму підтримки підприємництва "Будуй своє". Цю масштабну програму Ощадбанк запустив у вересні поточного року. Андрій Стецевич наголосив на амбітних цілях, які ставить банк, – створити 2 мільйони нових українських підприємців, що мають стати основою економіки країни.

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів відзначив важливість запуску програми «Будуй своє» і додав, що Уряд продовжує масштабні реформи для полегшення ведення бізнесу в Україні. 

«Разом з тим, - додав Степан Кубів,- підприємці зможуть отримати додаткові вигоди через програми на кшталт «Будуй своє» і я вважаю, що «Ощадбанк» робить велику роботу для допомоги підприємцям Львівщини і України».

Степан Кубів разом із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою особисто відвідав стенд Ощадбанку та ознайомився з деталями програми. Кубів зауважив зручний формат ощадівської програми та унікальні для українського ринку пропозиції для підприємців.

Кубив.jpg

Прес-служба Ощадбанку

30.10.2017

інші пропозиції