Чернівці приєднались до програми Ощадбанку «Будуй своє»

Сьогодні до програми підтримки малого та середнього бізнесу Ощадбанку «Будуй своє» приєдналась Чернівецька область - між банком та Чернівецькою ОДА було підписано Меморандум про співробітництво. Метою укладення меморандуму є створення сприятливих умов розвитку підприємств МСБ в області та розширення можливостей доступу суб’єктів малого і середнього підприємництва до фінансових ресурсів.

Чернівці.jpg

Меморандум між Чернівецькою обласною адміністрацією та Ощадбанком передбачає що підприємці, які відповідають певним вимогам, зможуть отримати компенсацію за кредитами з обласного бюджету. Вимоги до учасників програми та порядок відшкодування набудуть чинності після їх погодження на сесії Чернівецької ОДА.

Програма банку, до якої долучається Чернівецька обласна державна адміністрація, передбачає новий продукт для легкого старту власної справи, участь підприємців у партнерських програмах від великого бізнесу, навчальну та фінансову складову. Програма об’єднала зусилля центральних та місцевих органів влади, представників міжнародних організацій та кращих українських компаній.

Наразі вже існують 13 місцевих ініціатив, згідно з якими підприємці з 11 регіонів України отримують часткову компенсацію витрат по кредитах в Ощадбанку на загальну суму близько 22 мільйонів гривень. Найближчим часом очікується підписання подібних угод з органами державної влади в інших регіонах України. Такі домовленості за програмою «Будуй своє» по всій країні стимулюватимуть місцевий економічний розвиток, що сприятиме створенню нових робочих місць та додатковим надходженням до місцевих бюджетів.

Прес-служба Ощадбанку

30.10.2017

інші пропозиції