Ощадбанк виступив партнером та учасником першого міжнародного форуму Ukraine Trade Finance Forum – Silk Road Trade Finance

Нещодавно в Києві відбувся перший міжнародний «Український форум торговельного фінансування - Шовковий шлях». Його організаторами виступили Європейський банк реконструкції та розвитку, Ощадбанк та Асоціація «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» (ICC Ukraine). Основна мета форуму - зміцнення торговельних зв'язків між Україною та країнами Азії, Північної Африки та Близького Сходу.

 У цьому заході взяли участь керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов, представники НБУ та бізнесу, серед яких Samsung, Huawei, CNBM, НКМЗ, COFCO та фінансові установи.

Ощадбанк на форумі представив начальник управління структурованого торговельного фінансування Геннадій Хелемський. Свій виступ він присвятив можливостям, які банк надає бізнесу в рамках співробітництва з такими країнами, як Єгипет, Марокко, Алжир, Туніс, Йорданія, Лівія, Ліван, ОАЕ, Катар та ін.

«Зважаючи на поглиблення співпраці України в напрямі торгівлі з країнами Близького Сходу, Північної Африки та Азії, Ощадбанк готовий задовольнити потреби клієнтів і надає вагому підтримку їх діяльності. Ми пропонуємо представникам бізнесу найсучасніші інструменти торговельного фінансування», - зазначив банкір.

media-share-0-02-05-2eb04cc7d6d153a5a0ee976e58ea2a1111cf71c9660d6d818a80d1d2c1d33d0b-Picture.jpg

 

Прес-служба Ощадбанку

06.10.2017

інші пропозиції