Аграрії – клієнти Ощадбанку отримали понад 7 млн. грн. державної компенсації за придбану українську сільгосптехніку

44 клієнти Ощадбанку – агропромислові підприємства з 14 областей України отримали понад 7 млн. грн. державної компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. В рамках урядової програми підтримки АПК з держбюджету компенсується 20% їх вартості. Підприємства придбали через Ощадбанк 64 одиниці техніки та обладнання для сільськогосподарської діяльності на загальну суму ­­­­35,4 млн. грн. і стали згідно з поданими заявками учасниками урядової програми.

Нагадуємо, що Ощадбанк – уповноважений банк урядової програми підтримки АПК. Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через Ощадбанк, сільгоспвиробники отримують 20% компенсації на безповоротній основі. Обробка пакета документів для отримання відшкодування є безкоштовною.

«Ощадбанк продовжує приймати заявки від сільгоспвиробників, безкоштовно допомагає клієнтам з оформленням пакета документів та надає професійні консультації щодо умов отримання компенсації», – зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Інна Кравчук.

За державною програмою на 2017 рік для аграріїв передбачено 550 млн. грн. У 2018 році суму заплановано збільшити до 900 млн. грн., а в 2019-2021 роках – до 1,5 млрд. грн. Перелік техніки, 20% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету, розміщено за посиланням http://www.minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=24055. Процедура надання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва – за посиланням http://minagro.gov.ua/uk/budget?nid=24296.

Прес-служба Ощадбанку

05.10.2017

інші пропозиції