Компанія Mastercard відзначила Ощадбанк за стрімкий розвиток і високі досягнення, а також визнала лідером зростання еквайрингового бізнесу – за успіхи в розвитку мережі прийому карт

Нагородження відбулось 22 вересня на щорічній події Mastercard Day 2017. У ній традиційно взяли участь провідні банки-партнери міжнародної платіжної системи Mastercard. Під час події відбулась і безпосередньо церемонія нагородження переможців, було названо кращі фінансові установи, що домоглися значних успіхів у певних напрямах в рамках співпраці з Mastercard за підсумками поточного року.

«У всьому світі спільно з нашими партнерами ми наближаємо майбутнє без готівки. Разом ми впроваджуємо рішення для прийому швидких і безпечних безготівкових розрахунків не тільки у торгово-сервісній мережі, але й у міській інфраструктурі – розвиваючи «розумні» міста. Ми дуже раді мати надійного партнера на цьому шляху – Ощадбанк, який відкритий до інновацій та реалізації проектів з особливим соціальним значенням. Ми раді відзначити цього року Ощадбанк як лідера зростання еквайрингового бізнесу в Україні і впевнені, що й наступного року ми реалізуємо не менше спільних проектів, що робитимуть життя містян комфортнішим – завдяки зручним платіжним рішенням», – зазначила генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії Віра Платонова.

«Таке почесне визнання від наших партнерів дає потужний стимул до ще більшого розвитку. Банк утримує курс на інноваційність і має ексклюзивні високотехнологічні проекти, що надають користувачам платіжних карток ще більше можливостей для зручних безготівкових розрахунків. Тож ми рухаємось далі на шляху якісних змін», – зазначив директор департаменту електронної комерції і платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

DSC_0011.jpg

Підтримуючи розвиток cashless economy в Україні, у партнерстві з компанією Mastercard Ощадбанк активно впроваджує успішні масштабні проекти: безконтактні розрахунки за проїзд у столичному метро, фунікулері, швидкісному трамваї, зоопарку, запуск мобільного платіжного додатку «Ощад PAY». Разом з партнерами Mastercard і ВДНГ банк бере участь у створенні на території Експоцентру України «простору без готівки». Безготівкові розрахунки з Mastercard уже впроваджено в інфраструктурі столичної гімназії №107 «Введенської», а незабаром – і Національного авіаційного університету.

Два роки поспіль Ощадбанк посідає друге місце на ринку еквайрингу в Україні з часткою ринку 14,5% . Його еквайрингова мережа перевищує 31 тисячу POS-терміналів.

За 2017 рік  Ощадбанк зміцнив свої позиції на ринку торгового еквайрингу, продовжуючи найактивніше з усіх банків розвивати інфраструктуру торгових POS-терміналів. За офіційними даними Національного банку України кількість терміналів Ощадбанку в торговельній мережі зросла на 5,2 тисячі одиниць. Приріст ринкової долі банку є найбільшим та дорівнює 1,6%.

Еквайрингом Ощадбанку користуються близько 11 тисяч підприємств. Серед них – «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», «АТБ», «Еко маркет», EVA, DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines. Ощадбанк – один з небагатьох банків в Україні, що забезпечує еквайрингове обслуговування цифрових гаманців Masterpass. Банк також забезпечує сплату консульського збору платіжними картками в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса».

Прес-служба Ощадбанку

28.09.2017

інші пропозиції