Ощадбанк підтримав діалог між владою та бізнесом щодо регуляторних питань

Ощадбанк виступив партнером конференції #StartBusinessChallenge Офісу ефективного регулювання, що відбулася 20 вересня в Києві. Мета конференції: діалог представників влади, що створюють правила для бізнесу, та підприємців, які працюють за цими правилами. Учасники #StartBusinessChallenge спільно визначили перепони і шляхи спрощення процедур для 6 актуальних бізнес-кейсів та напрацювали механізми відкриття бізнесу в Україні онлайн. У заході, окрім підприємців, взяли участь найвищі державні посадовці на чолі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. У групах учасників конференції з вирішення бізнес-кейсів взяли участь фахівці Ощадбанку, які надали консультації щодо отримання оптимальних банківських сервісів для підприємців.

IMG_9471.jpg

Об’єднання зусиль між Офісом ефективного регулювання та Ощадбанком у спрощенні відкриття та роботи малого бізнесу – логічний крок у розгортанні програми банку «Будуй своє!». У середині вересня голова правління Ощадбанку Андрій Пишний оголосив про старт програми підтримки малого бізнесу, в результаті якої в Україні мають з’явитись 2 мільйони підприємців. Із презентацією цієї програми Андрій Пишний виступив на заході #StartBusinessChallenge. До ініціативи банку вже підключились чимало місцевих органів влади, міжнародних організацій та провідних українських компаній. Підтримка банком заходу Офісу ефективного регулювання є початком співпраці між Ощадбанком і цією провідною експертною групою, що має на меті стимулювати розвиток малого бізнесу в Україні.

IMG_9901.jpg

На конференції було презентовано Платформу ефективного регулювання PRO, яка містить покрокові інструкції щодо відкриття бізнесу, отримання дозволів, розрахунку витрат бізнесу на регуляторні ініціативи та ін. Планується, що цю платформу Ощадбанк популяризуватиме через власний портал для підприємців «Будуй своє».

«Україні потрібно багато нових реальних підприємців, які не будуть чекати «манни небесної», а візьмуться за власну справу», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. ­­­– Офіс ефективного регулювання надав унікальний інструмент, який значно полегшує процес реєстрації нових бізнесів і надає алгоритми дій, що потрібно робити, щоб стати легальним підприємцем. Ми об’єднуємо зусилля з Офісом у рамках програми «Будуй своє!», кількість партнерів якої збільшується з кожним днем».

IMG_9995.jpg

Прес-служба Ощадбанку

20.09.2017

інші пропозиції