Ощадбанк першим з банків запустив комплексне технологічне рішення для мукачівців

Ощадбанк продовжує реалізовувати загальнонаціональний проект муніципальних карток, що передбачає зокрема впровадження безконтактної оплати проїзду у транспортній інфраструктурі. Нагадаємо, Ощадбанк першим серед українських банків у партнерстві з Mastercard розпочав системну реалізацію проектів з впровадження безконтактних розрахунків у громадському транспорті.

Вже понад 10 тисяч мешканців Мукачева користуються «картками мукачівця» від Ощадбанку. Щодня оформлюється близько 300 таких карток. «Картку мукачівця» може отримати будь-який мешканець міста і користуватись нею в повсякденному житті. Вона випускається на базі платіжної безконтактної картки Mastercard, є багатофункціональним фінансовим інструментом і ключем до соціальних програм.  Містяни отримують на картку заробітну плату, пенсії, соціальні та інші виплати, здійснюють розрахунки в торговельній мережі, онлайн-платежі, користуються веб- і мобільним банкінгом «Ощад 24/7», мають право придбавати ліки в аптеках зі знижками. Випуск карток є безкоштовним.

kartochka_mukachevca_uzhe_dejstvuet_a_chto_tam_s_kartochkoj_uzhgorodca_preview_medium.jpg

14 вересня спектр функцій картки поповнився транспортним додатком для безготівкового проїзду в міських автобусах. У 20 міських автобусах працюють турнікети, які приймають безконтактні оплати картками Mastercard, і термінали для разових квитків з QR-кодом. Пасажири можуть розрахуватись за поїздки «карткою мукачівця» або безконтактною карткою Mastercard будь-якого банку світу. Підтвердити право на проїзд можна також за допомогою одноразового квитка з QR-кодом. На картку мукачівця  здійснюватиметься зарахування певної кількості поїздок для пільговиків, а непільгові категорії зможуть просто оплачувати проїзд карткою. Проект реалізовано компанією Mastercard, Ощадбанком, ММКП «Центр інформаційних систем» і «Громадський транспорт Мукачева». 

21740606_968804159927691_3452301903849153828_n.jpg

«Ощадбанк є лідером з впровадження в країні комплексних розумних cashless-рішень для міст. Зокрема, вже два роки інноваційна технологія для транспорту успішно працює у столичному метрополітені, фунікулері, швидкісному трамваї. В багатьох українських містах муніципальні картки вже стали частиною інфраструктури Smart City. Впевнений, що досвід Мукачева стане стимулом для розвитку таких проектів і в інших містах України. Запрошуємо й інші банки активніше емітувати безконтактні картки з можливістю розрахунків смартфонами та іншими форм-факторами», – зазначив  заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Ми щодня переконуємося у тому, наскільки важливими є швидкі, зручні й безпечні розрахунки в громадському транспорті, адже це один із важливих елементів “розумного міста”. Уже мільйони поїздок оплачуються безконтактно з Mastercard у транспорті столиці: рішенням у метрополітені вже скористались гості з 55 країн. Закарпаття є відомим туристичним регіоном, а Мукачево – один з його найпривабливіших куточків. Упевнені, що рішення для безготівкової оплати відкриє новий вимір зручності користування транспортом для містян та посилить туристичний потенціал міста», — прокоментувала Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Грузії, Молдові й країнах Центральної Азії.

В Україні технології для розрахунків безконтактними картками Mastercard у транспорті доступні в метрополітені, фунікулері й швидкісному трамваї Києва. У 2015 році столичний метрополітен увійшов до п’ятірки перших метро світу, де безконтактною банківською карткою можна оплатити проїзд безпосередньо на турнікеті. Сьогодні лише в київській підземці понад 11 мільйонів поїздок оплачено безконтактно.

media-share-0-02-05-264b63f701a2d43bcc215d47b84e96c4cf25a8873bb0d1fb178e3f81bdaab473-Picture.jpg

Прес-служба Ощадбанку

14.09.2017

інші пропозиції