Рейтингове агенство Moody’s Investor Services покращило кредитні рейтинги АТ «Ощадбанк»

Довгостроковий рейтинг боргу емітента (як в іноземній, так і в національній валютах) підвищено до Саа2. При цьому прогноз щодо подальшого розвитку рейтингу змінено зі «стабільного» на «позитивний».  Довгостроковий рейтинг депозитів в іноземній та національній валюті підвищено, відповідно, до Caa3 та Caa2 (прогноз за обома зі «стабільного» на «позитивний»). Рейтинг базової оцінки кредитоспроможності підвищено до Caa2. Рейтинг депозитів та боргу у місцевій валюті за національною шкалою підвищено до В1.ua (прогноз зі «стабільного» на «позитивний»).

Покращенню рейтингів банку сприяло підвищення суверенного рейтингу України. Агентство також прийняло до уваги посилену прибутковість та рівень капіталізації банку та достатній обсяг ліквідності. 

При цьому відзначається, що рейтинги АТ «Ощадбанк» можуть бути додатково підвищені у разі подальшого покращення макроекономічного середовища в Україні,  що, в свою чергу, відбудеться у поєднанні зі зміцненням загальної фінансової позиції банку та/або позитивними рейтинговими діями по відношенню до суверенних рейтингів. Щодо прогнозів економіки України, Moody’s очікує помірне зростання ВВП на рівні 2,5% і 2017-2018. За думкою агентства, комбінація кращих економічних умов та падаючих процентних ставок допоможе стимулювати попит на нове кредитування та посилити спроможність погашення існуючих заборгованостей клієнтів.

Прес-служба Ощадбанку

30.08.2017

інші пропозиції