Ощадбанк – лідер за темпами приросту еквайрингової мережі

У першому півріччі 2017 року  Ощадбанк зміцнив свої позиції на ринку торгового еквайрингу, продовжуючи найактивніше з усіх банків розвивати інфраструктуру торгових POS-терміналів. За офіційними даними Національного банку України кількість терміналів Ощадбанку в торговельній мережі зросла на 5,2 тисячі одиниць. Приріст ринкової долі банку є найбільшим та дорівнює 1,6%.

Два роки поспіль Ощадбанк посідає друге місце на ринку еквайрингу в Україні з часткою ринку 14,5% на 01.07.2017 року. Його еквайрингова мережа перевищує 31 тисячу POS-терміналів.

Рухаючись у напрямі розвитку cashless economy в Україні, банк активно впроваджує успішні масштабні проекти: безконтактні розрахунки за проїзд у столичному метро, швидкісному трамваї, за вхід до зоопарку, фестиваль Ulichnaya eda, запуск мобільного платіжного додатку «Ощад PAY». Разом з партнерами Mastercard і ВДНГ банк бере участь у створенні на території Експоцентру України «простору без готівки». Безготівкові розрахунки буде впроваджено і в інфраструктурі Національного авіаційного університету.

«Українці дедалі активніше користуються платіжними картками. За даними НБУ у першому півріччі 2017 року частка безготівкових розрахунків в загальному обсязі операцій з використанням платіжних карток в Україні досягла 38,1%. В цьому  позитивному тренді є чимала заслуга Ощадбанку. Паралельно з розширенням еквайрингової мережі впроваджуємо інноваційні проекти, що надають користувачам платіжних карток ще більше можливостей для зручних безготівкових розрахунків. До кінця року всі термінали банку будуть приймати безконтактні картки», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн. 

Еквайрингом Ощадбанку користуються близько 11 тисяч підприємств. Серед них – «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», «АТБ», «Еко маркет», EVA, DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines. Ощадбанк – один з небагатьох банків в Україні, що забезпечує еквайрингове обслуговування цифрових гаманців MasterPass. Банк також забезпечує сплату консульського збору платіжними картками в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса».

Прес-служба Ощадбанку

29.08.2017

інші пропозиції