Клієнт Ощадбанку відвідає матч за Суперкубок УЄФА

Вже сьогодні, 8 серпня, клієнт Ощадбанку з міста Костопіль Рівненської області Микола Стасюк разом із товаришем відчують справжній дух футболу, відвідавши Суперкубок УЄФА в Македонії.  Пан Микола став головним переможцем спільної з MasterCard акції «Призи за операції в Ощад 24/7», вигравши поїздку на двох на матч, в якому перемогу виборюватимуть команди «Реал Мадрид» та «Манчестер Юнайтед».

IMG_2267.jpg

Микола Стасюк, який є  затятим футбольним уболівальником, звичайно, дуже зрадів перемозі і можливості відвідати матч суперкубку. Він працює на Львівській залізниці та є клієнтом Ощадбанку в рамках зарплатного проекту.

«Ставши клієнтом Ощадбанку, одразу вирішив спробувати онлайн-сервіс «Ощад 24/7». Зареєструвався у веб-банкінгу, здійснив кілька операцій і переконався у зручності цієї системи. З того часу постійно користуюсь онлайн-послугами банку. Виконуючі прості та зручні операції з оплати комунальних послуг чи переказу коштів, я й гадки не мав, що стану переможцем акції та виграю головний приз – поїздку на UEFA SUPER CUР 2017. Бажаю всім клієнтам Ощадбанку користуватись зручним і надійним «Ощад 24/7» та вигравати в акціях!», - зазначив Микола Стасюк.

IMG_2242.jpg

Нагадуємо, що з 23 червня по 20 липня 2017 року користувачі карток MasterCard від Ощадбанку за розрахунки в «Ощад 24/7» мали можливість виграти поїздку на   фінал Суперкубку УЕФА, 28 футбольних м’ячів  та 4 гри «Футбольний стіл».

Більше про акції від Ощадбанку дізнавайтесь ТУТ.

Прес-служба Ощадбанку

08.08.2017

інші пропозиції