Акція для клієнтів Ощадбанку - "сюрприз до безвіз"!

Презентуємо нову акцію тільки для користувачів преміальних карток Visa Ощадбанку.
У період з 01.07 по 30.09.2017 клієнти Ощадбанку - користувачі преміальних карток  Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, які планують подорож за кордон або вже подорожують - мають можливість виграти дорожний набір, просто зробивши оплату за кордоном преміальною карткою Visa. 
Окрім того, за результатами акції, користувачі преміальних карток Visa Ощадбанку, що відкрито до рахунку в гривні, отримають грошовий подарунок - повернення 5% витрачених за кордоном коштів.
Розіграш дорожних наборів відбувається щомісяця. Загалом протягом акції буде розіграно 30 наборів. Кожен дорожний набір включає сумки для одягу, сумку для дрібних речей, парасолю, тревел-кейс для документів, подушку та окуляри для відпочинку. 
Виплата грошового подарунка для держателів преміальних карток Visa Ощадбанку, які відкрито до рахунку в гривні, відбудеться одноразово за результатами всієї акції в термін до 31.10.2017.
Акція "сюрприз до безвіз" є ще однією перевагою преміальних карток Visa Ощадбанку, у тому числі для оплати покупок за кордоном. 
Детальні умови акції - в офіційних правилах.
Оформлюйте картки Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, вигравайте дорожний набір для мандрівок та переконайтесь у перевагах покупок за кордоном преміальною карткою Ощадбанку!

01.07.2017

інші пропозиції