Інформація щодо роботи відділень Ощадбанку 29 червня

Шановні клієнти!

Інформуємо вас про те, що через наслідки глобальної кібератаки Ощадбанк вимушений продовжити особливий режим роботи своїх відділень 29 червня 2017 року. Цього дня заклади Банку будуть працювати виключно в консультаційному режимі.

Водночас переважна кількість послуг Банку, як раніше, є доступною для клієнтів завдяки дистанційним каналам – веб і мобайл банкінгу «Ощад 24/7». Усі картки банку є повністю функціональними, скористатися ними можна як у банкоматній мережі інших банків (послуга є безкоштовною для пенсійних карток), так і при безготівкових розрахунках за товари та послуги.

Запевняємо вас, що колектив Банку докладає максимум зусиль, щоб найшвидше ліквідувати наслідки кібератаки: для цього розроблений план відновлення. Ми шануємо кожний день, місяць та рік в партнерстві з вами та гарантуємо збереження та конфіденційність клієнтських даних. Наразі є перші результати: на даний час вже відновлена робота Контакт-центру банку.

Подальша інформація про хід виконання «дорожньої карти» з відновлення повного функціонала банківських сервісів Ощадбанку буде регулярно розміщуватися на корпоративному веб-сайті (www.oschadbank.ua) та на сторінці Банку в мережі Facebook. Дякуємо за розуміння.

28.06.2017

інші пропозиції