Через термінали Ощадбанку оплачено понад 10 мільйонів поїздок безконтактними картками Mastercard у Київському метрополітені

За два роки технологію безконтактної оплати у столичній підземці встигли випробувати пасажири з 55 країн світу

Технологія безконтактної оплати Mastercard подолала черговий рубіж до другої річниці з моменту запуску в Київському метрополітені. Як повідомили в Ощадбанку, пасажири сплатили за проїзд безконтактно понад 10 мільйонів разів. 

Технологію було запущено в столичній підземці в червні 2015 року спільними зусиллями Mastercard, Київського метрополітену та Ощадбанку за технічної підтримки АТ «Банкомзв’язок» і консорціуму «Астек». Київ став п’ятим містом у світі, де оплатити проїзд у метро банківською карткою можна прямо на турнікеті.

За рік, у березні 2016 року, кількість безконтактних розрахунків у столичній підземці становила вже 1 мільйон, а ще за рік – зросла в 10 разів. Приймання безконтактних платежів забезпечує Ощадбанк — один з лідерів ринку торгового еквайрингу України.  Для зручності пасажирів банк планує збільшити кількість турнікетів, оснащених технологією безконтактної оплати.

Щодня в київському метро безконтактними банківськими картками Mastercard оплачується понад 37 тисяч поїздок. Загалом пасажири заощадили понад 220 тисяч годин без необхідності стояти в чергах завдяки швидкості та зручності безконтактних розрахунків, а вага жетонів, зекономлених за 2 роки, сягає 10 тонн.

Переваги безконтактних розрахунків оцінили не лише мешканці Києва, а й іноземні гості з 5 континентів та 55 країн світу. Сьогодні безконтактні платежі приймаються на 75 жовтих турнікетах на всіх 52 станціях київського метрополітену. На них також можна розраховуватись безконтактними банківськими картками Mastercard як проїзними чи використовувати передплачені поїздки зі знижкою завдяки рішенню MetroPass. Розраховуючись у такий спосіб, держателі карток Mastercard можуть економити не лише час, але й гроші. Придбати поїздки наперед чи підключити безлімітний проїзний до картки Mastercard можна самостійно у спеціальних платіжних терміналах на касах станцій. 

Ощадбанк також забезпечує безконтактні розрахунки банківськими картками Mastercard та платіжними пристроями в інших видах громадського транспорту – в київському фунікулері та на всіх станціях Борщагівської лінії швидкісного трамваю, обслуговує перші паркомати в Києві. Починаючи з квітня 2017 року Ощадбанк забезпечує оплату входу до Київського зоопарку безконтактними картками Mastercard та розрахунок за пальне в мобільному додатку WOG PRIDE з використанням електронного гаманця Masterpass. 

У першому кварталі 2017 року Ощадбанк найактивніше з усіх банків розвивав інфраструктуру торгових терміналів. За офіційними даними Національного банку України кількість терміналів Ощадбанку в торговельній мережі зросла майже на 4,2 тисячі одиниць. Банк посідає друге місце на ринку еквайрингу в Україні з часткою ринку 14,5%. Його еквайрингова мережа перевищує 30 тисяч POS-терміналів.

MC_Metro_2years_infographic_ua.png21.06.2017

інші пропозиції