Відповідно до висновків компанії PwC процедура закупівлі броньованих інкасаторських автомобілів Ощадбанку відповідає вимогам законодавства

Ощадбанком, у зв’язку з введенням єдиних вимог щодо інкасації коштів та валютних цінностей, які затверджено Постановою Правління Національного банку України №29, було здійснено закупівлю партії спеціалізованих броньованих інкасаторських автомобілів в загальній кількості 130 одиниць.

Процедура закупівлі транспортних засобів спеціального призначення проводилась публічно в рамках відкритого тендеру за процедурою торгів із пониженням ціни – редукціону, що сприяє зниженню суми початкової пропозиції учасників та отриманню значного економічного ефекту. Оголошення та документація конкурсних торгів були опубліковані на офіційному веб-сайті Ощадбанку. Банк проводить закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства, імплементуючи відповідні законодавчі норми у внутрішні регламенти закупівель.

До участі в процедурі було подано кваліфікаційні пропозиції від двох учасників ринку. В результаті проведених торгів із пониженням ціни визначився переможець ТОВ «ВІДІ ЮНІКОМЕРС», цінові пропозиції якого були найменшими та склали для 90 автомобілів середньої вантажопідйомності - 153 млн. грн. і для 40 автомобілів великої вантажопідйомності - 76,65 млн. грн. В ході торгів стартову ціну на автомобілі середньої вантажопідйомності було знижено на 85,0 тис. грн. за 1 шт. та на автомобілі великої вантажопідйомності – на 73,75 тис. грн. за 1 шт. «ВіДі Груп» — це група підприємств, що має 20-річний досвід діяльності на українському ринку. 

Дотримуючись принципів відкритості та прозорості, Ощадбанк залучає до супроводження стратегічно важливих закупівель зовнішніх радників, що мають відповідну кваліфікацію та досвід. Перевірку документів та супровід закупівлі броньованих інкасаторських автомобілів здійснювала компанія PricewaterhouseCoopers Україна (PwC), що входить до «великої четвірки» найбільших міжнародних консалтингових компаній.

Відповідно до Звіту компанії PwC банк дотримався принципів проведення конкурсних торгів, які визначені у Тендерній документації. Торги відбувались відкрито і прозоро з дотриманням засад економічної конкуренції. При цьому банк вжив комплекс відповідних заходів при проведенні зазначеної тендерної процедури, а саме:

-   Банк забезпечив дотримання принципу недискримінації учасників. Ознак недобросовісної конкуренції серед учасників виявлено не було.

-   Банк забезпечив об’єктивну та неупереджену оцінку кваліфікаційних пропозицій та пропозицій конкурсних торгів.

-   Прийняття рішень здійснювалось у відповідності до положень Тендерної документації. Проведена банком оцінка пропозицій (включаючи визначення переможця) була обґрунтованою.

-   Банк вжив належних заходів щодо запобігання корупції та зловживань з боку учасників.

Прес-служба Ощадбанку

24.05.2017

інші пропозиції