Зміни у графіку роботи відділень Ощадбанку м. Києва та Київської області

Шановні клієнти, нагадуємо вам, що Ощадбанк розпочав впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів - «UnitedData/Об’єднані дані». Про запуск цього проекту ми нещодавно повідомляли https://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4338104/

 Повідомляємо, що з 26 травня Ощадбанк проводить технічні роботи з переносу даних і підключення до нової системи обслуговування клієнтів м. Києва та Київської області, у зв’язку з чим буде змінено час роботи відділень з п’ятниці по понеділок. Більшу частину робіт задля мінімізації незручностей буде проведено у вихідні дні.

Звертаємо увагу на зміни у графіку роботи відділень Ощадбанку м. Києва та Київської області:

  •  П’ятниця 26.05.2017 
відділення працюватимуть до 13:00

  •  Субота 27.05.2017
відділення не працюватимуть 

  • Неділя 28.05.2017 
відділення не працюватимуть

Також у період з 26 по 28 травня 2017 року можливе часткове обмеження функціоналу роботи онлайн-сервісів «Ощад 24/7» для клієнтів м. Києва та області лише в частині перегляду залишків по поточних рахунках. Операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі без обмежень!

Довідково: Для покращення якості обслуговування банк розпочав впровадження проекту UnitedData, що базуюється на новій технології автоматизованої банківської системи (АБС) «Мульті-МФО». Нова технологія забезпечує значне зниження трудомісткості операцій, що дає змогу значно прискорити обслуговування і підвищити якість надання послуг. Після впровадження клієнти зможуть обслуговуватись за всіма продуктами (кредитами, депозитами, картками) в будь-якому відділенні Ощадбанку незалежно від того, де відкривались рахунки та куди звернувся клієнт.

Перепрошуємо за можливі незручності - ми перебудовуємо найстаріший в країні держбанк!

26.05.2017

інші пропозиції