Ощадбанк підключився до автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізосіб

Ощадбанк приєднався до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Вже з 05 травня 2017 року вкладники «Платинум Банку», «Фортуна-Банку», «Банку народний капітал», банку «ТК Кредит», «Вектор Банку», банку «Траст» зможуть отримувати належні їм кошти також через Ощадбанк.

Вкладники можуть звертатись до будь-кого відділення банку у зручний для них час. Для отримання гарантованої суми відшкодування потрібно пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків України (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів).

«З приєднанням Ощадбанку до нової системи виплат вкладники банків отримали більше можливостей для зручного одержання своїх коштів. Ощад має великий багаторічний досвід проведення виплат. В нас найбільша мережа відділень. Отже, людина може обрати зручну для нього установу. Для надійного збереження та накопичення грошей вкладники можуть розмістити свої кошти на одному з депозитів Ощадбанку, який продовжує демонструвати найбільший серед усіх банків приріст за строковими вкладами», - зазначає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Автоматизована система виплат створена для того, щоб зробити максимально зручним процес отримання гарантованої суми вкладниками неплатоспроможних банків. Значно розширюється мережа пунктів виплат за рахунок того, що вкладник зможе обрати для отримання коштів відділення не одного банку, до якого Фонд направив Реєстр, а обирати серед усіх банків – агентів, що підключені до Системи.

Прес-служба Ощадбанку

05.05.2017

інші пропозиції