Кількість торгових терміналів Ощадбанку сягнула 30 тисяч

У першому кварталі 2017 року кількість терміналів Ощадбанку в торговельно-сервісній мережі зросла на 4240 одиниць і досягла 30 тисяч. Обсяг операцій через торгові POS-термінали банку збільшився порівняно з першим кварталом 2016 року в 2,5 рази.

«Ощадбанк як один з лідерів торгового еквайрингу цілеспрямовано працює в напрямі забезпечення потреб клієнтів у зручних  розрахунках платіжними картками та іншими пристроями. Ми постійно розширюємо еквайрингову мережу, роблячи акцент на впровадженні інноваційних проектів та популяризації серед українців зручностей проведення розрахунків, які привносять в наше життя нові технології. Зокрема, віднедавна Ощадбанк забезпечує оплату входу до Київського зоопарку безконтактними картками Mastercard та розрахунок за пальне за допомогою мобільного додатку WOG PRIDE з використанням електронного гаманця Masterpass.  Ми розуміємо, що  клієнти чекають на цікаві й корисні новинки, і готові йти назустріч очікуванням», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку  Антон Тютюн.

Ощадбанк посідає друге місце на ринку еквайрингу України. Кількість його клієнтів – 11 тисяч. Серед них такі компанії, як «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», «АТБ», «Еко маркет», EVA, DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines. Ощадбанк – один з небагатьох банків в Україні, що забезпечує еквайрингове обслуговування цифрових гаманців MasterPass.

Банк обслуговує перші паркомати в Києві, забезпечує оснащення патрульної поліції терміналами для миттєвої сплати штрафів та безконтактну оплату проїзду банківськими картками у київському метро, фунікулері та на Борщагівській лінії швидкісного трамваю. В 2016 році Ощадбанк першим з українських банків встановив термінали для сплати консульського збору платіжними картками в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса».

Більшість терміналів банку, що використовуються в торгового-сервісній мережі, приймають безконтактні платежі за NFC технологією - PayPass/Contactless (MasterCard) і payWave (Visa). Здійснювати платежі на безконтактних терміналах  можна також смартфоном за допомогою мобільного платіжного додатку від Ощадбанку «Ощад PAY».  

Як повідомлялось раніше, у 2017 році Ощадбанк має намір зміцнити позиції на ринку торгового еквайрингу. Заплановано збільшення кількості POS-терміналів протягом поточного року принаймні на 25%.

 Прес-служба Ощадбанку

03.05.2017

інші пропозиції