Клієнт Ощадбанку з Дніпра став власником електромобіля

Клієнт Ощадбанку з Дніпра Олег Сосідка виграв електромобіль Nissan Leaf. Він став головним  переможцем спільної з міжнародною платіжною системою MasterCard акції «Сплачуй преміальною карткою – вигравай електромобіль». Крім цього, 50 клієнтів стали власниками екологічного сучасного електротранспорту – гіроборду.


Напередодні новорічних свят щасливий переможець з Дніпра завітав до Києва, щоб отримати ключі від свого електрокара. Заряджати нове авто у Дніпрі безкоштовно він зможе в тому числі на двох зарядних станціях, які в серпні встановив Ощадбанк біля свого відділення на проспекті Гагаріна, 115. В рамках проекту «Енергоощадність як спосіб життя» банк розвиває інфраструктуру зарядних пристроїв для електромобілів. Такі станції, крім Дніпра,  вже встановлено в Києві, Львові та Чернівцях.


«Я давно придивлявся до електрокарів. Хотів мати екологічно чисте сучасне авто. Завдяки Ощадбанку моя мрія здійснилась – про кращий подарунок на Новий рік не можна і мріяти», – розповів переможець. Понад рік Олег Сосідка є клієнтом Ощадбанку в рамках зарплатного проекту. Він активно  користується всіма перевагами бесконтактної платіжної картки від Ощадбанку: розраховується карткою в торговельній мережі, користується веб-банкінгом «Ощад 24/7», послугою «Мобільні заощадження» та бере участь у привабливих акціях банку та MasterCard. «За рік з Ощадбанком я став активним прихильником безготівкових розрахунків. Оплачую не лише покупки, а й комунальні і інші послуги через «Ощад 24/7», – зазначив Олег Сосідка.

«Вже кілька років Ощадбанк активно просуває культуру безготівкових розрахунків в Україні. Ми розвиваємо інфраструктуру  платіжних терміналів у різних сферах, впроваджуємо інноваційні проекти. Наші менеджери у відділеннях допомагають усім клієнтам, особливо пенсіонерам, навчитись самостійному обслуговуванню в терміналах та онлайн-банкінгу. Мотивуємо клієнтів до активного використання платіжних карток за допомогою акцій. Нещодавно було розпочато акцію  «Заощаджуйте з Ощадбанком», в якій кожен клієнт може виграти 500 грн., оплачуючи послуги – зокрема комунальні – в дистанційних каналах «Ощад 24/7». Як результат – сьогодні ми бачимо, що для дедалі більшого числа людей безготівкові розрахунки завдяки своїм перевагам стають звичними і комфортними», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

15 грудня 2016 року в Ощадбанку стартувала ще одна приваблива акція «Заощаджуйте з Ощадбанком». За її умовами користувачі платіжних карток MasterCard від Ощадбанку,  розраховуючись  карткою протягом трьох місяців за послуги або товари на будь-яку суму  в інформаційно-платіжних терміналах, веб- та мобайл-банкінгу «Ощад 24/7», можуть отримати грошовий приз – 500 грн.  Щомісячно розігруватиметься 500 поповнень карткових рахунків номінальною вартістю 500 гривень. Загалом протягом трьох місяців буде розіграно 1500 таких поповнень.

Нагадуємо, що протягом понад двох місяців користувачі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку мали можливість виграти 50 гіробордів. Для цього достатньо було розраховуватись за покупки та послуги на суму від 50 грн. картками Mastercard преміальної лінійки в період дії акції. Серед учасників, які за весь період проведення акції зробили покупки преміальними картками MasterСard від Ощадбанку на загальну суму від 10 тис грн., розігрувався головний подарунок – сучасний електромобіль Nissan Leaf.

Дізнатись про акції Ощадбанку можна ТУТ.

Прес-служба Ощадбанку

 

27.12.2016

інші пропозиції