У столичному метрополітені через термінали Ощадбанку безконтактно оплачено понад 5 мільйонів поїздок

За півтора року з дня впровадження технології безконтактної оплати проїзду в київській підземці пасажири сплатили за проїзд безконтактними картками Mastercard понад 5 мільйонів разів. Щодня безконтактно оплачується майже 30 тисяч поїздок. Цією технологією активно користуються і гості нашої столиці – проїзд у метрополітені оплатили картками іноземних банків громадяни 36 країн. До ТОП-5 станцій за популярністю безконтактної оплати належать «Олімпійська», «Лівобережна», «Петрівка», «Позняки» та «Мінська». Проект реалізовано Ощадбанком у партнерстві з MasterCard і Київським метрополітеном.

«Дедалі більше людей пересвідчуються в перевагах безконтактних розрахунків, що роблять життя людей у мегаполісі більш комфортним і мобільним. У березні ми зафіксували мільйонну трансакцію в метрополітені, і ось на початку грудня кількість безконтактних оплат перевищила п’ять мільйонів. Ощадбанк готовий ділитись досвідом і  масштабувати запровадження безконтактної оплати проїзду в громадському транспорті інших великих міст», – зазначила заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

На щорічній конференції  MasterCard Day 2016 міжнародна платіжна система MasterCard відзначила Ощадбанк за вклад у розвиток проекту Smart City. Крім метро банк забезпечує безконтактні розрахунки картками MasterCard за проїзд у фунікулері та на Борщагівській лінії швидкісного трамваю (щодня безконтактними картками оплачується близько 800 поїздок). Наприкінці травня 2016 року Ощадбанк,  MasterCard та ВДНГ відкрили в Києві перші паркомати, що приймають безготівкові платежі. У листопаді в касах трьох станцій метрополітену – «Хрещатик», «Майдан Незалежності» та «Площа Льва Толстого» Ощадбанк встановив термінали для придбання жетонів за допомогою платіжних карток.

 Ощадбанк — один із лідерів на ринку торгового еквайрингу України. Його еквайрингова мережа перевищила 24 тисячі POS-терміналів, а кількість клієнтів – 10 тисяч. Ощадбанк надає послуги з торгового еквайрингу зокрема таким компаніям, як «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines.

 Прес-служба Ощадбанку

08.12.2016

інші пропозиції