Завдяки Ощадбанку іноземні громадяни можуть сплачувати консульський збір в міжнародному аеропорту «Одеса»

В серпні поточного року Ощадбанк першим з банків встановив термінали для сплати консульського збору платіжними картками в аеропорту «Бориспіль». Через три місяці цей проект було запроваджено в ще одному міжнародному аеропорту «Одеса».

Сплачувати консульський збір для оформлення короткострокових віз при в'їзді в Україну іноземні громадяни можуть платіжними картками, емітованими будь-яким банком світу.

«Ми постійно розширюємо коло наших партнерів з торгового еквайрингу, обираючи для реалізації  перш за все цікаві затребувані проекти. Співпраця з міжнародними аеропортами надає можливість продемонструвати відкритість України до інновацій і наблизити безготівкове майбутнє», – зазначила заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

Ощадбанк посідає друге місце на українському ринку еквайрингу. Еквайрингова мережа Ощадбанку наближається до 24 тисяч POS-терміналів, а кількість клієнтів – до 11 тисяч. Ощадбанк надає послуги з торгового еквайрингу зокрема таким компаніям, як «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines. Банк також забезпечує оснащення патрульної поліції терміналами для миттєвої сплати штрафів, безконтактну оплату проїзду картками MasterCard у київському метро, фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамваю та в перших паркоматах у Києві. У вересні 2016 року Ощадбанк розпочав еквайрингове обслуговування карток міжнародної платіжної системи American Express.

Прес-служба Ощадбанку

28.11.2016

інші пропозиції