Ощадбанк розпочинає стратегічне співробітництво з ЄБРР

Сьогодні, 25 листопада 2016 року, відбулось підписання двох документів, що визначають новий етап розвитку Ощадбанку

Перший документ – «Меморандум порозуміння між Урядом України та публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України» та Європейським банком реконструкції та розвитку». Ця угода є частиною ширшої ініціативи, що спрямована на реформування державних фінансових установ, і в якій крім ЄБРР беруть участь інші міжнародні фінансові організації.


Стратегічне партнерство з ЄБРР передбачає комплексну програму трансформації корпоративного управління, операційної та фінансової діяльності Ощадбанку. ЄБРР готовий підтримати Уряд та Ощадбанк на шляху трансформації, та в майбутньому інвестувати кошти в акціонерний капітал Ощадбанку за рахунок додаткової емісії, за умов досягнення банком ключових цілей процесу трансформації, визначених у Меморандумі.

Відзначимо що в Меморандумі про співпрацю України з МВФ, а також у Стратегії розвитку держбанків (схвалена Кабінетом міністрів України 11.02.2016 року), закріплено намір можливої часткової приватизації системоутворюючих держбанків – Ощадбанку та Укрексімбанку – протягом двох років. Заплановано продаж міноритарних пакетів акцій, при цьому контрольний пакет акцій Ощадбанку залишиться у держави. Таким чином, держава збереже контроль над Ощадбанком.

Відповідно до Стратегії розвитку державних банків приватизацію визначено як один з ключових елементів реформ, що підвищить прозорість, зміцнить комерційні принципи управління, відносно посилення орієнтації на прибуток та максимізації акціонерної вартості.

Серед можливих акціонерів Ощадбанку держава розглядає виключно поважні міжнародні фінансові організації. До таких інституцій належать ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) і МФК (Міжнародна фінансова корпорація), які мають найвищий кредитний рейтинг AAA. Так акціонерами ЄБРР є 64 держави та 2 міжурядові організації. У 2015 році ЄБРР інвестував 1,3 млрд. євро в акціонерний капітал 55 компаній по всьому світу.

Як перший крок – ЄБРР прийняв рішення про включення Ощадбанку до Програми сприяння розвитку торгівлі (ПСРТ) з можливістю надання гарантій на суму до 50 мільйонів євро для підтримки українських експортерів та імпортерів. Це було закріплено підписанням другого документа – Договору про приєднання до ПСРТ.

ПСРТ ЄБРР спрямовано на розвиток міжнародної торгівлі у країнах операцій ЄБРР, у тому числі в Україні. В рамках цієї програми ЄБРР надає гарантії міжнародним підтверджуючим банкам, беручи на себе політичні та комерційні платіжні ризики міжнародних торговельних трансакцій, що здійснюються банками у країнах операцій ЄБРР.

«Протягом двох років Ощадбанк впроваджує програму модернізації найбільшої і найстарішої банківської мережі. Комерційний потенціал держбанку колосальний. Для того щоб він почав працювати, було проведено значну «домашню роботу», що включає в себе розробку стратегії розвитку, побудову повноцінного роздрібного бізнесу, запуск ММСБ-напряму, приведення фінансової звітності та ризик-політики у відповідність із міжнародними стандартами, роботу з проблемними активами, реформування системи закупівель та багато іншого. Сьогоднішню подію я без перебільшення можу назвати історичним кроком на шляху еволюційного розвитку банку. Рішенню про початок співпраці з ЄБРР передувала тривала спільна підготовка. Було проведено поглиблену діагностику фінансового стану банку. Наразі ми продовжуємо працювати над спільною дорожньою картою трансформації. Нам важливо, щоб цю інформацію почув кожен клієнт Ощаду – держбанк стає пліч-о-пліч із потужним міжнародним інвестором на шляху трансформації», – відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Прийняття рішення про співпрацю базувались на висновках діагностики та результатах майже трирічної роботи Ощадбанку над перетворенням «інституції на банк». Серед основних досягнень банку на шляху трансформації за період 2014-2016 рр. відзначимо наступні.

Розроблена та реалізується Стратегія розвитку банку. Ощадбанк першим з держбанків розпочав впровадження стратегії розвитку. Стратегія створювалась чи не в найскладніший для банку 2014 рік. Це чіткий покроковий план дій, розроблений за участю міжнародної аудиторської компанії PWC та команди Ощадбанку.

Стратегія «Мій банк. Моя країна» передбачає трансформацію Ощадбанку в два етапи: 2015-2017 рр. – етап «Модернізація», 2018-2020 рр. – етап «Лідерство».

Стратегічні цілі:

·       Банк держави для держави

·       Банк мільйонів для мільйонів

·       Банк №1 серед системно важливих банків

Головні здобутки Ощадбанку по стратегічних цілях:

БАНК ДЕРЖАВИ ДЛЯ ДЕРЖАВИ – якісний актив і агент змін, інструмент реалізації державних програм

1. Реструктуризація зовнішнього боргу: успішно проведено переговори щодо перепрофілювання випусків єврооблігацій та субординованого боргу на загальну суму 1,3 млрд. дол. США та узгоджено перенесення виплат по боргу з періодів 2016-2018 років за горизонт 2019 року. Банк отримав найкращі умови реструктуризації серед державних корпорацій!

2. Прибуток: після кількох років збиткової діяльності банк демонструє чистий прибуток  за 10 місяців 2016 року – 422,5 млн. грн. 

3. Повернення кредитів рефінансування: вперше розпочато повернення кредитів рефінансування НБУ. Загалом з 2015 року Ощадбанк повернув НБУ 17 млрд. 312 млн. грн., що становить майже 90% загальної суми кредитів рефінансування. З них близько 15 млрд. грн. повернуто достроково.

4. Ефективне впровадження державних програм: Ощадбанк – ЛІДЕР програми енергоефективності «Ощадний дім» (81% від всього обсягу програми!). Сума наданих банком протягом 2014-2016 років кредитних коштів за цією програмою перевищила 2 млрд. грн. Це 127 тис. кредитів на утеплення житла. При цьому з нуля було побудовано кредитний процес, а рівень прострочення за цими кредитами – 0,4%.

Для забезпечення соцвиплат, зокрема пенсіонерам-переселенцям, Ощад створив інноваційний продукт – Електроне пенсійне посвідчення. 

 5. Захист державної власності: Ощадбанк – перша державна компанія, яка заявила претензії щодо захисту власних інвестицій до РФ та розпочала процедуру міжнародного арбітражу. Позов подано! Сума претензії – понад 1 млрд. дол. США.

БАНК МІЛЬОНІВ УКРАІНЦІВ ДЛЯ МІЛЬОНІВ УКРАЇНЦІВ – бренд №1, банк першого вибору для більшості громадян і компаній

1. Повернення довіри: вперше за останні 20 років повернуто втрачені позиції Ощадбанку – від щоденних відтоків у 200-300 млн. грн. (у березні 2014 року) – до першого місця за приростом строкових депозитів фізосіб за результатами 2015 року та першого півріччя 2016 року. Протягом 2015 року строкова ресурсна база Ощадбанку збільшилась на 8,0 млрд. грн., з яких 5,5 млрд. грн. – строкові кошти фізичних осіб. З початку року Ощадбанк демонструє найкращий результат із залучення строкових коштів фізосіб – 8,7 млрд. грн. (без урахування курсової різниці за 10 місяців).

 2. Лідерство в роздрібному сегменті за кожним з ключових бізнес-напрямів:

- реформування найбільшої банківської мережі: за два роки відкрито 410 відділень нового типу, серед них – перші в Україні та Східній Європі інклюзивні відділення та власна розробка Ощадбанку – мобільні відділення на базі броньованих автомобілів КрАЗ;

- роздрібне кредитування: термін прийняття рішень за кредитними заявками скорочено в 10 разів – з тридцяти до трьох днів;  

- картковий бізнес: перше місце за приростом активних карток у 2015 та першому півріччі 2016 року. Емісія у 2014 році – 2, 78 млн. карток, у 2016 – 8,7 млн. (з них активні: в 2014 році – 2,35 млн., в 2016 – 5 млн. карток).З’явилась перша миттєва та безкоштовна картка Ощаду – «Моя картка» (півмільйонна емісія за півроку). 

 - еквайринг: прогрес з 32-го на 2 місце за кількістю платіжних терміналів. Серед клієнтів – понад 10 тис. підприємств. Зокрема, розрахунки через термінали Ощадбанку проводять «Нова пошта», Патрульна поліція, WOG CAFE в потягах Інтерсіті та  багато міжнародних компаній: «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines.

- зарплатні проекти: вже зараз більше половини клієнтів банку – не державні, а комерційні підприємства, серед яких провідні міжнародні компанії. Для порівняння: кількість  підприємств на зарплатному обслуговуванні в 2014 р. – 14 000, а вже в 2016 р. – 26 000. Більш ніж  2 млн. клієнтів є держателями зарплатних карток банку.

3. Підтримка ММСБ: вперше Ощадбанк у своїй стратегії виокремив для себе ММСБ як пріоритетний сегмент. У квітні 2015 року з нуля сформовано бізнес-напрям і команду. З моменту створення бізнес-напряму кількість активних клієнтів сегмента збільшилась на 38%, зростання ресурсної позиції по бізнес-напряму – на 195% (з 4,7 млрд. грн. до 13,9 млрд. грн.).

4. Технологічність: Ощадбанк отримав DIGITAL-обличчя:

- «Моя картка» – миттєва та безкоштовна «точка входу» в банк для кожного клієнта;

новий сайт – у ТОП-3 за функціоналом та дизайном;

оновлені платформи WEB- та MOBILЕ-банкінгу – в ТОП-3 за функціоналом;

- 260 зон самообслуговування (зростання по кількості зон за 2 роки в 52 рази!). До кінця року заплановано 300, у 2017 році – 500;

- 2 628 банкоматів та більше 2000 інформаційно-платіжних терміналів.

5. Нова комунікаційна платформа: банк, який понад 20 років свого існування не бачив клієнта «у фокусі», за 2 роки докорінно змінив стиль комунікації, зробивши спілкування з клієнтом регулярним, проактивним, зрозумілим.

 БАНК №1 СЕРЕД СИСТЕМНО ВАЖЛИВИХ БАНКІВ

1. Інновації: вперше слово «ІННОВАЦІЇ» стало поряд із назвою найбільшого державного банку. Банк за два роки запропонував цілу низку новацій та трендів:

BankID – саме розробку Ощадбанку Національний банк обрав як загальнонаціональну платформу. Планується зробити цей сервіс загальнодоступним;

-   Картка містянина – впроваджено в Києві, Львові, Чернівцях, Мукачевому;

-   Безконтактна оплата проїзду в Київському метро, фунікулері та борщагівській лінії швидкісного трамваю;

-   Електронне пенсійне посвідчення;

-  Перший в Києві автоматичний паркінг на ВДНГ і встановлення зарядних пристроїв для електрокарів поряд із відділеннями банку.

2. Розвиток співробітників: найбільший, понад 30-тисячний колектив отримав можливість зростати професійно та кар’єрно і змінюватись разом із банком.

Співробітники вперше отримали можливість внутрішньої промоції, «соціального ліфту» – у вересні 2015 року розпочато формування внутрішнього кадрового резерву. За період дії проекту здійснено понад 100 кадрових переміщень з числа резервістів (кожен п’ятий з резерву вже отримав підвищення).

 3. Масштабні внутрішні перетворення:

-  нова кредитна та ризик-політика. Вперше ризикам надано право вето на кредитні рішення; 

- робота з проблемним портфелем. Реальні успіхи стягнення проблемної заборгованості через суди – понад 1 млрд грн. повернуто за 2015 рік;

-  перехід на міжнародні стандарти звітності. Забезпечено повну автоматизацію розрахунку резервів за фінансовими активами відповідно до одного з найбільш складних стандартів - 39-го;

-  реформування системи закупівель. Супровід стратегічно важливих закупівель здійснює компанія PricewaterhouseCoopers. Впроваджено практику прямих контрактів з виробниками, що забезпечує  зниження ціни на 25-30%. Ощад першим серед держбанків здійснив масштабний перехід на електронні торги – в системі ProZorro банком проведено 687 тендерів на планову суму 547,43 млн. грн. та отримано економію 41,64 млн. грн.

 4. Ощадбанк – банк-волонтер! Соціальні та благодійні проекти мають системний та масштабний характер: клуби для соціалізації людей з інвалідністю та майстер-класи в у інклюзивних відділеннях, просування ідеї безбар’єрності, проект «Мистецтво, що рятує» – понад 7 млн. грн. зібрано на двох благодійних аукціонах для реабілітації бійців та підтримки жителів у зоні АТО, багато інших ініціатив, ініціаторами і реалізаторами яких стали співробітники нового Ощадбанку.

  

Фінансові результати банку за три квартали поточного року

Прибуток, отриманий банком за дев’ять місяців поточного року, становить 410,7 млн. грн. 

За аналогічний період 2015 року збитки становили 5,4 млрд. грн. Операційний дохід Ощадбанку за 9 місяців поточного року перевищив 7 млрд. грн., з яких майже 5 млрд. грн. – чистий процентний дохід і 1,5 млрд. грн. – чистий комісійний дохід. При цьому  чистий комісійний дохід Ощадбанку збільшився порівняно з даними 01.10.2015 на 402,5 млн. грн., або на 35,8%.

«Ще рік тому ми демонстрували шалені збитки. Війна на Донбасі та окупація Криму – це об’єктивна реальність, і змінити її неможливо. Саме ці збитки спричинили необхідність докапіталізації, на якій активно спекулюють, роблячи припущення щодо фінансового стану банку. Зазначу, що докапіталізація не є монетизованою, це – цінні папери. Принциповий момент! Для розвитку та проведення наймасштабнішої за всю історію модернізації регіональної мережі банк заробляє та інвестує власні кошти. Багатьох ми здивували – Ощад вже в лідерах за обсягом комісійного та процентного прибутку. Ми навчили найбільшу та найстарішу мережу залучати кошти та видавати кредити. Навчили продавати не лише традиційні банківські продукти, а й страхові поліси. Вчимо пропонувати дистанційні сервіси. Результат є – за дев’ять місяців поточного року 410,7 млн. грн. План капіталізації приймався разом з планом відновлення прибуткової діяльності. Це пріоритет, якого ми дотримуємось», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. – «Хтось вважає за можливе не помічати ці очевидні речі. Наша справа – давати клієнтам фактаж та аргументи. Рентабельність капіталу банку на рівні 4, 02 – на 16% вище ніж у середньому по банківській системі. Залучаємо депозити, повертаємо рефінансування НБУ. Зроблено важливий крок на шляху співпраці з ЄБРР – отримано згоду на кредитну лінію на суму 50 млн. євро. Працюємо далі!».

Ключові фінансові показники, свідчать про стабільні ринкові позиції Ощадбанку:

активи  збільшились на 32,2 млрд. грн.,  або на 20,2%, і на 01.10.2016 становлять 191,3 млрд. грн.;

- обсяг кредитів збільшився на 4,2 млрд. грн., або на 4,2%, і становить 104,5 млрд. грн. Приріст відбувся в основному за рахунок кредитів, наданих юридичним особам  (на 3,98 млрд. грн., або на 4,0%), обсяг яких на 01.10.2016 становить 99,0 млрд. грн.;

- обсяг вкладень у цінні папери збільшився на 5,8 млрд. грн., або на 9,7%, і на 01.10.2016 становить 65,8 млрд. грн.;

- власний капітал банку збільшився на 7,9 млрд. грн., або на 107,3%, і становить 15,2 млрд. грн. Збільшення власного капіталу відбулось в основному за рахунок збільшення статутного капіталу – на 4,96 млрд. грн., який на 01.10.2016 становив 34,86 млрд. грн.

Обсяг депозитів юридичних та фізичних осіб збільшився на 35,1 млрд. грн., або на 37,9%, і на 01.10.2016 становить 127,7 млрд. грн. При цьому обсяг коштів юридичних осіб збільшився на 27,0 млрд. грн., або на 68,6%, і становить 66,3 млрд. грн., а кошти фізичних осіб збільшились на  8,1 млрд. грн., або на 15,2 %, і становлять 61,4 млрд. грн.

 Адекватність регулятивного капіталу Ощадбанку станом на 01.10.2016 становить 10,74%.

 

25.11.2016

інші пропозиції