Ощадбанк видав понад 2 млрд. грн. «теплих» кредитів

Ощадбанк вийшов на новий рубіж у реалізації державної програми «Ощадний дім». Сума наданих банком протягом 2014-2016 років кредитних коштів за цією програмою перевищила 2 млрд. грн. Це 127 тис. кредитів на утеплення житла.

Клієнти, які скористались програмою «Ощадний дім», вже відчули ефективність тепломодернізації житла. Економія тепла за рахунок раціонального використання енергії за оцінками експертів становить від 30 до 50 відсотків.

Найпопулярнішими заходами з підвищення енергоефективності за роки існування програми є встановлення твердопаливних котлів, енергозберігаючих вікон, балконних дверей, лічильників тепла, утеплення фасадів будівель.

64% «теплих» кредитів видано на придбання енергоефективного обладнання для приватних будинків, 36% – на утеплення квартир. Серед учасників програми також 193 ОСББ.

Найбільш енергоефективні області: Сумська, Львівська, Київська та Харківська.

«Другий рік ми спостерігаємо безпрецедентну популярність державної програми «Ощадний дім». На власному досвіді десятки тисяч українських родин пересвідчились, що за допомогою держави можна провести тепломодернізацію житла, значно заощадивши кошти. Це добрий початок на шляху перетворення  України на енергоефективну державу європейського рівня. В Ощадбанку налаштовані активно працювати далі, допомагаючи людям у корисній справі енергозбереження», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Державна підтримка в рамках програми «Ощадний дім»  з 27 липня п.р. становить до 35 відсотків суми кредиту, залученого на придбання  енергоефективного обладнання та матеріалів. У 2017 році урядом заплановано пролонгацію програми енергоефективності.

Програма також має підтримку з боку міських, районних та обласних адміністрацій, які виділяють кошти на компенсацію відсотків або частини суми кредиту з місцевих бюджетів. Таких партнерських програм в Ощадбанку вже 70.

Прес-служба Ощадбанку

18.11.2016

інші пропозиції