Видано перший кредит у рамках програми кредитування соціальних підприємств, запровадженої Ощадбанком спільно з Western NIS Enterprise Fund

Ощадбанк продовжує реалізацію своєї соціальної місії в частині розвитку малого бізнесу. В рамках програми кредитування соціальних підприємств, запровадженої Ощадбанком у партнерстві з Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), 31 жовтня п.р. було укладено договір про співробітництво, який надає можливість розпочати масштабну реалізацію зазначеної програми.

Перший такий кредит видано колективному підприємству «Садовод» у Черкасах. Соціальною складовою діяльності підприємства є забезпечення лікарняних закладів продуктами харчування та сприяння самозайнятості сільського населення Черкаського району. Отримані кошти буде спрямовано на придбання обладнання та основних засобів, а також на поповнення обігових коштів.

Нагадуємо, що зазначена програма соціального кредитування є інноваційною в Україні і надає можливість підприємствам малого бізнесу, які в рамках своєї діяльності забезпечують реалізацію соціальних проектів або вирішують певні соціальні питання для незахищених верств населення, отримати кредитування в національній валюті за доступними ставками (від 5% до 10% річних).

З детальними умовами програми можна ознайомитись за посиланням: http://www.oschadbank.ua/ua/business/loans/socializing/

Ощадбанк –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 168 млн. доларів США у 118 компаній із приблизно 25 000 працівників та зробив можливим залучення 1,4 млрд доларів в компанії України та Молдови. З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.

 Прес-служба Ощадбанку

08.11.2016

інші пропозиції